بازی اکشن و مهیج فرار ربات RunBot

دارای گرافیکی خیره کننده و عالی

نسخه معمولی + نسخه مود شده بازی

با بیش از 10 میلیون دریافت از گوگل پلی

RunBot – فرار ربات از جمله بازی های سرگرم کننده و جذاب در سیک Runing برای اندروید می باشد که بر خلاف حجم کمی که دارد، اما دارای گرافیکی بسیار عالی و همچنین گیم پلی جذاب و سرگرم کننده است.

RunBot

 

ویژگی ها :

  • حرکات شگفت انگیز در حال دویدن و استفاده از حرکات ورزش پارکور
  • دارای گرافیکی شگفت انگیز و بسیار جذاب به همراه صدا گذاری عالی
  • قابلیت استفاده از سنسورهای گوشی برای حرکت کردن ربات
  • قابلیت ارتقاء دادن ربات داخل بازی با استفاده از آیتم های مختلف
  • مقایسه امتیازات خود با مقایسه سایر افراد و شناسایی بالاترین امتیاز

در سال های آینده در کشوری از جهان ربات هایی طراحی شده اند که از آنها برای کشتارهای دسته جمعی استفاده می شود. این ربات ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که ماموریت های دریافتی خود را بدون چون و چرا اجرا کنند؛ ماموریت آنها نیز کشتن انسان هایی است که به آنها شناخته می شود. اما یکی از همین ربات ها پا به فرار می گذارد و از موقعیت خود می گریزد. حال در بازی RunBot شما باید به این ربات کمک کنید تا بتواند از چالش که برایش تعیین شده است بتواند با پیروزی خارج شده و بازی را پیش ببرید. در بازی موانع مختلفی در مسیر شما وجود دارند که باید بتوانید از آنها عبور کنید. همچنین نیروهایی رباتی زیادی به دنبال شما هستند و سعی در نابود کردن شما دارند، شما باید بتوانید از این نیروها هم فرار کنید. در طول بازی دستاوردهای مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با استفاده از انها می توانید بازی را بهتر و ساده تر پیش ببرید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام