سفرستان

سفر بدون اپلیکیشن هرگز

اپلیکیشن‌ها، ابزارهای زندگی امروز هستند. یکی از حوزه هایی که اپلیکیشن‌ها آن را برای ما دلنشین‌تر و راحت‌تر کرده‌اند، گردشگری و خرید بلیط هواپیماست؛ در این سالها شاهد این بوده‌ایم که برندها به سراغ راه‌اندازی وب‌سایت و ارائه‌ی خدمات آنلاین رفته‌اند و پس از آن نیز همه‌ی آنها اپلیکیشن‌هایی طراحی کرده‌اند تا همیشه و همه‌جا در دسترسی مخاطب باشند و خدماتی چون خرید آسان بلیط هواپیما و بلیط هواپیما به بهترین قیمت را در اختیار همه قرار دهند. آنها باعث می‌شوند تا:

  • همه چیز در دسترس است؛ مخاطبان بدون آنکه نیاز داشته‌باشند تا با افرادی صحبت کنند یا درگیر سلسله مراتب اداری شوند، می‌توانند آنچه می‌خواهند را به سرعت و به دقت پیدا کنند، از بلیط هواپیمای مناسب گرفته تا به دست آوردن اطلاعاتی مفید درباره‌ی هزینه‌ی اقامت و رزرو هتل
  • امنیت؛ در فضای اینترنت، امنیت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که مخاطبان آن را در نظر می‌گیرند. اپلیکیشن‌ها این فضای امن را برای پرداخت ایجاد می‌کنند و شما را مطمئن می‌کنند تا بتوانید در بستری مناسب اطلاعات مالی خود را مصون نگه دارید.
  • خریدی راحت و سریع بلیط هواپیما ؛ بسیاری از اپلیکیشن‌ها یک کیف پول الکترونیک را برایتان ایجاد کرده‌اند که شما می‌توانید آن را شارژ کنید، به این ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که زیاد سفر می‌کنید می‌توانید حساب کاربری خود را بر اساس نیازتان شارژ کرده و از انتقال مداوم به صفحات پرداخت که هم کاری سخت است و هم ممکن است با خطراتی همراه باشد، بی‌نیاز شوید.
  • هیچ‌چیز را جا نخواهید گذاشت؛ بلیط هواپیما و واچر هتل از آن مدارک مهمی است که باید همیشه در دسترس ما باشند؛ استفاده از اپلیکیشن‌ها سبب می‌شود تا همیشه شما به تمامی اطلاعات و مدارک خود دسترسی داشته‌باشید.

سفرستان

حرفه‌ای‌ها اپلیکیشن دارند!

شاید شما با بسیاری از نام‌های معروف در جهان در زمینه‌ی گردشگری آشنا باشید، اگر کمی دقت و جستجو کنید متوجه یک نکته‌ی مشترک میان آنها خواهید شد، همه‌ی آنها اپلیکیشن‌هایی را با امکانات کارآمدی چون خرید بلیط چارتر و رزرو هتل روانه‌ی بازار کرده‌اند.

Airbnb: وب‌سایتی که از طریق آن می‌توانید در مقاصد مورد نظرتان، اتاق و یا خانه‌هایی را اجاره کنید؛ این امکان مزیت‌های خاص خود را دارد که سبب شده تا طرفداران بسیاری یابد، هزینه‌های به صرفه‌ی اقامت یکی از آنها است. یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این اپلیکیشن، امکان فیلتر کردن جستجو است که به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان، گزینه‌ی مناسب خود را بیابید.

Hotel Tonight: این اپلیکیشن نیز به سرعت در میان کاربران محبوب شد، حتی مراجعه کنندگان به اپلیکیشن از وب‌سایت نیز بیشتر گشت، یکی از مزیت‌های این اپلیکیشن، این است که شما می‌توانید در آن هتل‌ها را با مناسب‌ترین نرخ پیدا کرده و آنها را به صورت آنلاین رزور و به صورت آنلاین و از طریق کیف پول الکتریکی هزینه را پرداخت کنید.

Booking: این وب‌سایت معروف و قدیمی در زمینه‌ی فروش آنلاین، اپلیکیشن خود را روانه‌ی بازار کرد و به سرعت توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند؛ امکان پیدا کردن بلیط هواپیما و هتل با نرخ مناسب، ارسال اطلاعات خرید، بلیط هواپیما و واچر به صورت PDF به ایمیل کاربر از جمله مزایای این اپلیکیشن بوده که تجربه‌ی خرید را بسیار برای مخاطب آسان کرده‌است.

سفرستان، یک حرفه‌ای دیگر

سفرستان وب‌سایتی است که فلسفه‌ای ویژه داشته و آن سفر آسان با یک کلیک بوده‌ و هست؛ حال این تجربه آسان‌تر و دلپذیرتر هم شده و سفرستان هم‌پای برندهای مشابهش در جهان دست به ارائه‌ی اپلیکیشنی کارآمد زده تا همیشه و جا همراه مخاطبان باشد، اپلیکیشنی که با استانداردی جهانی به شما امکان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را می دهد؛ در واقع تیمی حرفه‌ای، نخبه و جوان به بررسی بهترین اپلیکیشن‌های گردشگری جهان پرداخته‌اند و پس مطالعه بر روی نقاط قوت و ضعف، اپلیکیشن سفرستان را به عنوان دیک اپ حرفه‌ای و کارآمد روانه‌ی بازار کرده‌اند.

  • تمامی ایرلاین‌ها برای شما؛ با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید از تمامی ایرلاین‌های داخلی و بیش از 900 ایرلاین خارجی بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید. جالب است بدانید که شما می‌توانید پس از سفر، ایرلاین خود را ارزیابی کرده و با ظرکت در نظرسنجی در اپلیکیشن امتیاز کسب کنید.  
  • سفری مناسب با بودجه‌ی شما؛ در اینجا شما این امکان را دارید تا قیمت‌ها را مقایسه کرده و بهترین خرید بلیط هواپیما را براساس زمان و قیمت انتخاب کنید.
  • امکان استرداد، یعنی سفری بی‌دغدغه؛ یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای این اپلیکیشن امکان استرداد آنلاین پرواز داخلی و خارجی، این امکان می‌تواند خیال مخاطب را راحت کرده و شرایطی امن و مطلوب را برای خرید و سفر فراهم آورد.
  • امتیازهای ویژه؛ با هر خرید شما امتیاز کسب خواهید؛ پس از هر سفر می‌توانید امتیاز دهید؛ به صورت دوره‌ای بلیط هواپیمای با قیمت‌هایی ویژه ارائه خواهد شد؛ خرید مستمر و کسب امتیاز برای شما در آینده به معنای کسب تخفیف و قیمت‌های بهینه‌تر است.
  • پرداخت راحت و امن؛ یکی از به روزترین امکاناتی که اپلیکیشن‌ها فراهم کرده‌اند، طراحی کیف پول الکترونیک است، در سفرستان شما می توانید به راحتی با امکان پرداخت از کیف پول الکترونیکی، بلیط هواپیما ارزان خود را راحت و سریع خریداری کنید.
  • یک پشتیبانی همیشه همراه؛ خرید اینترنتی ممکن است که برای برخی این نگرانی را ایجاد کند که در صورت بروز مشکل چه باید بکنند؛ تیم پشتیبانی سفرستان این نگرانی را برطرف کرده و در صورت نیاز راهنمای شما در تمامی مشکلات و مراحل خواهد بود.

یک اپلیکیشن سفر و فراتر از آن

رابطه‌ی سفرستان با مخاطبانش، رابطه‌ای دو طرفه است، شما می‌توانید به سفرها و خطوط هوایی امتیاز دهید و با هر خرید نیز به امتیاز خود بیافزایید،(مهم نیست بلیط هواپیما کیش یا بلیط هواپیما استانبول را خرید باشید، فقط خرید کنید و امتیاز کسب کنید) هم اکنون نیز با کسب این امتیازها می‌توانید در قرعه‌کشی هفتگی آیفون 7 شرکت کرده و همچنین شانس برنده شدن خود را برای جایزه‌ی بزرگ 250 میلیون ریالی پایان کمپین امتحان کنید.

سفرستان تجربه‌ی خرید را برای شما راحت و دلچسب کرده و در محیط اپلیکیشن شما می‌توانید حتی سریع‌تر از قبل کارهایتان را به انجام برسانید، مقایسه‌ی ابزارهای این اپ با نمونه‌های خارجی نشان می‌دهد که اکنون مخاطبان ایرانی نیز می‌توانند تجربه‌ای درجه یک با استاندارد بالا را در زمینه خرید بلیط هواپیما تجربه کرده و چه در سفرهای داخلی و چه در سفرهای خارجی آسان و راحت و به صرفه سفر کنند.