بازی ماجراجویی Sandstorm: Pirate Wars

به همراه نسخه مود شده
 شاهکاری دیگر از کمپانی Ubisoft Entertainment 
 
بازی Sandstorm: Pirate Wars در سبک ماجراجویی می باشد که این بازی زیبا و مهیج را استودیو بازی سازی Ubisoft Entertainment  برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 5 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. طراحان این بازی با تلفیق گیم پلی حرفه ای و گرافیک عالی به دنبال جذب کاربران بیشتر بودند که با توجه به بازخوردهای بازیکن ها در سراسر دنیا، سازندگان این بازی تا حدی به هدف خود رسیده اند.
 
Sandstorm_coverr
ویژگی ها:
  • دارای داستان جذاب و زیبا
  • امکان بازی بصورت آنلاین و چند نفره
  • امکان سفارشی کردن و ارتقاء سلاح های خود
  • وجود سلاح مانند: لیزر، هواپیماهای بدون سرنشین، مینی تفنگ و توپ و…
  • نبرد در محیط های مختلف (کویر، شهر های زیبا و …)
  • پشتیبانی از زبان های مختلف
  • گیم پلی زیبا و سرگرم کننده

معرفی بازی Sandstorm: Pirate Wars:

در بازی Sandstorm: Pirate Wars شما باید بصورت آنلاین به مبارزات مختلف با دشمنان خود بپردازید. حال که دشمنان شما به مناطق شما حمله کردند و همه جا را ویران کرده اند شما باید به این جنگ های پی در پی خاتمه بدهید. شما به عنوان یکی از بازماندگان حملات دشمنان که با استفاده از آلودگی و ذرات رادیواکتیو به مناطق شما حمله کرده بوده اند هستید که باید کاپیتانی یک ناوگان را بر عهده بگیرید. 

حال که شما کاپیتانی یک ناوگان را برعهده گرفته اید زمان آن فرا رسیده که به جنگ های مختلف بپردازید و با پیروز شدن در این جنگ ها و شکست دشمنان خود  می توانید امتیازات بالایی دریافت کنید که با این امتیازات می توانید ناوگان خود را سفارشی سازی کنید و حتی می توانید سلاح های جدید مانند: لیزر، هواپیماهای بدون سرنشین، مینی تفنگ و توپ و… بخرید و به ناوگان خود اضافه کنید تا در جنگ ها به راحتی بتوانید پیروز میدان شوید.

طراحان این بازی توانسته اند محیط هایی مانند: شهر های زیبا و کویر های خشک و … که به زیبایی طراحی شده اند را به بازی اضافه کنند. بازی از زبان های مختلف دنیا (انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی ، روسی، کره ای، ژاپنی، چینی) پشتیبانی می کند.