SAS: Zombie Assault 4

بازی حمله زامبی ها SAS: Zombie Assault 4

نسخه معمولی + نسخه مود شده

کسب امتیاز 4.3 در گوگل پلی

SAS: Zombie Assault یکی از بهترین عناوین اکشن برای اندروید می باشد که سری این بازی، طرفدران بسیار زیادی دارد و شاهد عرضه نسخه چهارم همین بازی در گوگل پلی هستیم. این بازی توسط شرکت NinjaKiwi عرضه شده است.

SAS-Zombie-Assault

ویژگی ها:

  • دارا بودن گیم پلی اکشن و بسیار سرگرم کننده
  • مبارزه با زامبی های خونخوار و خشن
  • وجود انواع زامبی های مختلف با ظاهرهای متفاوت
  • قابلیت استفاده از اسلحه های دلخواه با قدرت های متفاوت
  • کنترل کردن بازی از طریق صفحه نمایش گوشی
  • استفاده از وسیله های جنگی مختلف مانند نارنجک
  • نمایش دادن نقشه جهت تعیین مکان

 بازی SAS: Zombie Assault 4

شاید به جرئت بتوان گفت یکی از بهترین بازی های عرضه شده توسط ninja kiwi همین بازی SAS: Zombie Assault می باشد که به محبوبیت بسیار بالایی نیز رسیده است و توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. بازی اکشن که در آن شاهد مبارزه در بین نیروهای انسانی با زامبی های خونخوار خواهید بود.

داستان بازی

داستان بازی از پخش شدن نوعی دارو در بین مردم شروع می شود. دانشمندان موفق به ساخت نوعی دارو شده اند که قرار است از آن در پزشکی برای درمان استفاده شود. اما ظاهرا محاسباتی که آنها انجام داده اند اشتباه بوده است و داروی تاثیر عکس داشته است. این دارو چندین انسان را به زامبی تبدیل کرده است. با تبدیل همین چند انسان، کم کم تعداد بیشتری به خاطر دارو و از طرفی به خاطر گاز گرفته شدن توسط انهایی که به زامبی تبدیل شده اند، به زامبی تبدیل می شوند و کار تا جایی پیش می رود که تعداد بسیار زیادی از مردم به زامبی تبدیل شده اند.

سربازها و نیروهای نظامی که برای مقابله با این زامبی فرستاده شده اند، هیچ کدام موفق به جلوگیری آنها نبوده اند و همان ها نیز به زامبی تبدیل شده اند. نگرانی دولت بسیار تشدید می شود تا جایی که به عنوان آخرین راه حل اقدام به ارسال چند فرد آموزش دیده نظامی برای نابود کردن زامبی ها، می کنند. شما نیز جزو همین گروه هستید و به عنوان یکی از افراد آموزش دیده در بازی باید بتوانید با ایستادگی در مقابل زامبی ها، آنها را نابود کنید و انسان هایی که سالم مانده اند را نجات دهید.

اسلحه های مدرن

در بازی SAS: Zombie Assault اسلحه های متفاوتی برای مقابله با زامبی ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اسلحه های سبک و سنگینی که با استفاده از انها می توانید به سمت زامبی ها یورش برده و آنها را نابود کنید. تیرهایی که در اختیار شما قرار خواهند گرفت محدود خواهند بود به همین دلیل باید تلاش کنید تا در هر کشتار، کمترین تعداد تیر را نابود کنید تا مهمات کافی برای مواقع ضروری داشته باشید. همچنین نارنجک ها با قابلیت های متفاوتی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید با استفاده از آنها زامبی های خطرناک و گروهی را نابود کنید. در طول بازی به این مسئله پی خواهید برد که استفاده از نارنجک ها برایتان بسیار مفید خواهند بود و شما را می توانند در مواقع ضروری نجات دهند.

زامبی ها را نابود کنید

زامبی های متفاوتی را در SAS: Zombie Assault مشاهده خواهید کرد. در این بازی طراحی زامبی ها به خوبی انجام شده است و شما شاهد وجود زامبی هایی با ظاهر متفاوت و قدرت های غیریکسان خواهید بود. به طبع برای نابود کردن زامبی هایی که قدرت زیادی دارند، باید تلاش بیشتری داشته باشید. وجود نقشه در بالای بازی شما را برای حرکت ها بسیار راهنمایی خواهد کرد. نقشه ای که در قسمت بالایی بازی قرار گرفته است این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید مکان زامبی ها و همچنین مکان افراد دیگری که به شما کمک خواهند کرد را بیابید. همچنین مسیری که باید برای پیش بردن بازی دنبال کنید نیز در این نقشه قابل مشاهده خواهد بود.

بازی SAS: Zombie Assault با گرافیکی بسیار عالی طراحی شده است. گیم پلی بازی بسیار واقع گرایانه است و شما شاهد رقابت نسبتا واقعی در بین انسان و زامبی خواهید بود که موظف به پیروزی رساندن انسان در این نبرد می باشید. کنترلگر بازی نیز بر روی صفحه تعبیه شده است. شما امکان کنترل جهت حرکت و همچنین تیراندازی با استفاده از دو قسمتی که در قسمت پایین بازی قرار داده شده است را خواهید داشت. اگر شما نیز از طرفداران بازی های اکشن هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی SAS: Zombie Assault را از دست ندهید.