بازی موتور سواری SBK15 Official Mobile Game

نسخه فول و کامل و جدید بازی

با فایل نصبی و دیتای تفکیک شده برای 4 پردازنده

Adreno – Mali – Powervr – Tegra

SBK15 Official Mobile Game بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک ریسینگ موتور سواری برای اندروید می باشد که به تازگی برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است. بازی هیجان انگیز که می تواند روزهای بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی با 4.5 میلیون بار دانلود یکی از محبوب ترین بازی های موتور سواری اندروید است. پیش تر این بازی برای iOs عرضه شده بود که اخیرا نسخه اندروید آن نیز در گوگل پلی منتشر شده است.

SBK15-Official-Mobile-Game

ویژگی ها:

  • 13 راند WSBK، انجام مسابقات در سطح جهانی و بین المللی در تایلند
  • 24 گروه راننده موتور سوار در 14 تیم
  • حالت های مختلف بازی: مسابقات قهرمانی، مسابقات سریع و مسابقات زمانی
  • موتور فیزیک پیشرفته
  • بالاترین انعطاف پذیری کنترل با 9 پیکربندی مختلف مانند گردش نما و کنترل مجازی
  • گرافیک واقع گرایانه سه بعدی با افکت های داینامیک و زیبا

برای کسانی که علاقه مند به بازی های موتور سواری هستند، پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه بازی SBK15 Official Mobile Game را از دست ندهند. این بازی، یک بازی بسیار سرگرم کنده و جذاب در سبک مسابقات موتور سواری می باشد که می تواند به عنوان یکی از بهترین شبیه سازی های بازیهای موتور سواری در اندروید به حساب بیاید.

در بازی موتور سواری SBK15 Official Mobile Game شما شاهد رقابت هایی بسیار هیجان انگیز از مسابقات حرفه ای موتور سواری خواهید بود که در کشورهای مختلف جهان انجام می شوند. مسابقاتی بسیار واقع گرایانه و جذاب که در حالت های مختلف (3 حالت) قابل انتخاب توسط کاربران می باشند و کاربران با توجه به سطح مهارت های خود می توانند آن را انتخاب کنند. مسابقاتی که در بازی SBK15 Official Mobile Game انجام میشود، به صورت استاندارد همانند مسابقات موتور سواری واقعی طرح ریزی شده اند تا لذت انجام مسابقات و شبیه سازی واقعیت آن، برای کاربران چند برابر شود.

در بازی SBK15 Official Mobile Game شاهد وجود راننده ها و موتورهای مختلفی خواهید بود. هرکدام از موتورها دارای قدرت و سرعت های متفاوتی می باشند. قابلیت شخصی سازی موتور نیز برای کاربران وجود دارند و آنها می توانند موتور را مطابق با سلیقه شخصی خود در بیاورند. کنترلگر بازی بسیار عالی طراحی شده است و شما می توانید با پیکربندی های مختلف اقدام به کنترل بازی بنمایید. سطح کنترل و پیکربندی نوع آن بسته به مهارت های خود شما خواهد بود و این شما هستید که تعیین می کنید کدام سطح را برای انجام بازی، انتخاب کنید. تنها یک دکمه بر روی صفحه بازی برای کنترل بازی وجود دارد و آن هم دکمه کنترل سرعت موتور است. هدایت موتور به سمت های چپ و راست با استفاده از شتاب سنج گوشی انجام می شود و طراحی چنین کنترلی، انجام بازی و تحت کنترل داشتن آن را برایتان بسیار دلچسب خواهد کرد!

اگر بخواهیم در مورد گیم پلی و طراحی آن صحبت کنیم، باید بگوییم که موتور بازی بسیار پیشرفته و عالی طراحی شده است. به طوری که شاید بتوان از این بازی، به عنوان یکی از بهترین ها و به جرئت، شاید بهترین، بازی سبک موتور سواری اندروید نام برد که رقابت های چالش برانگیز آن، بدون شک شما را خیره خواهد کرد.بازی دارای نقشه های متفاوتی است که سطح دشواری برخی از انها بسیار بالاتر بوده و سطح دشواری برخی دیگر پایین است؛ اما به صورت کلی نقشه هایی که در بازی SBK15 Official Mobile Game برای پیست ها طراحی شده است، به گونه ای است که باید برای انجام آنها مهارت بسیار زیادی داشته باشید.

این بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط پیست های موتور سواری بسیار عالی و بدون نقص طراحی شده اند. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک موتور سواری هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه SBK15 Official Mobile Game را از دست ندهید.