بازی بسیار مهیج SBK16 Official Mobile Game

رسمی ترین نسخه از بازی های مسابقات موتورسواری SBK
گرافیک بسیار عالی با جزئیات زیاد به نسبت حجم
گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک موتورسواری
محصول استودیوی ایتالیایی Digital Tales S.r.l

اگرچه وقتی اسم از بازی های مسابقه ای در میان است، هر کسی به فکر بازی های مختلف ماشین سواری می افتد؛ اما بازی های موتورسواری بسیار مهیجی هم وجود دارند که دست کمی از بازی های ماشین سواری ندارند. سری مسابقات قهرمانی موتور سواری با عنوان SBK یا Superbike World Championship به عنوان معتبرترین رقابت های جهانی موتورسواری شناخته می شوند که از سال 1988 به صورت رسمی هر ساله در حال برگزاری می باشد و در آن موتورهای Grand Prix یا MotoGP به رقابت با یکدیگر می پردازند. استودیوی ایتالیایی Digital Tales S.r.l به عنوان صاحب امتیاز اصلی این مسابقات، سازنده بازی های رسمی این رقابت ها نیز می باشد.

SBK16

ویژگی ها :

 • گرافیک عالی و با جزئیات بسیار زیاد
 • طراحی های حرفه ای و سه بعدی
 • طراحی دقیق مدل های موتورها، شخصیت ها، تغییرات آب و هوایی و …
 • نورپردازی ها و سایه گذاری های بسیار دیدنی
 • گیم پلی بسیار حرفه ای در سبک مسابقات MotoGP
 • دارای بخش قهرمانی با 13 مرحله در 4 کشور مختلف
 • امکان انتخاب و خرید موتورهای قدرتمند از شرکت های مختلفی همچون Aprilia, Kawasaki, Honda, Ducati, MV Agusta, BMW و Yamaha
 • وجود 24 ستاره و قهرمان مسابقات SBK مثل Tom Sykes و Sylvain Guintoli
 • قابلیت بازی در 4 مد مختلف از جمله Championship, Quick Race, Time Attack و Test Ride
 • دارای تنظیمات مختلف برای کاربردی کردن بازی
 • قابلیت پشتیبانی از گیم پدهای فیزیکی

معرفی و بررسی بازی SBK16 Official Mobile Game

SBK16 بیست و نهمین دوره از رقابت های موتورسواری قهرمانی جهان می باشد. این مسابقات که هر ساله برگزار می شوند، به عنوان معتبرترین رقابت های جهانی موتورسواری شناخته می شوند. استودیوی ایتالیایی Digital Tales S.r.l به عنوان صاحب امتیاز این مسابقات، طی چند سال اخیر و در هر سال، نسخه مخصوص مسابقات همان دوره را تولید و عرضه می کند. در اواخر جولای 2016، استودیوی Digital Tales با کمی تأخیر بازی SBK16 Official Mobile Game را برای سیستم عامل های موبایلی عرضه کرد.

در بازی SBK16 شما وارد مسابقات جهانی SBK خواهید شد و با ستارگان و قهرمانان واقعی راه یافته به این دوره از مسابقات مثل Jonathan Rea و دیگر رقبا در پیست های موتورسواری Grand Prix به رقابت می پردازید. موتور خود را از بین یکی از مدل های Aprilia, Kawasaki, Honda, Ducati, MV Agusta, BMW و یا Yamaha انتخاب کرده و وارد مسابقات شوید.

گرافیک عالی و واقع گرایانه بازی به همراه گیم پلی حرفه ای و چالش برانگیز بازی SBK16 باعث می شود تا از انجام این بازی لذت ببرید و هیجان زیادی را تجربه کنید. در SBK16 می توانید به 4 کشور مختلف (میزبان های این دوره از مسابقات از جمله کشور آلمان) سفر کرده و در 13 مرحله مختلف برای کسب کاپ قهرمانی تلاش کنید. امکان شخصی سازی سیستم کنترل بازی در حالت های مختلف نیز در SBK16 قرار داده شده است تا بتوانید از تنظیمات مختلف همچون استفاده از گیم پدهای موبایل بهره مند شوید.