بازی ماجراجویی سرگرم کننده Seashine

دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب

+ به همراه تریلر رسمی بازی

Seashine یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی است که دارای حجم نسبتا کمی نیز می باشد. این بازی می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند.

Seashine

ویژگی ها:

  • انجام بازی در محیط تاریک و جذاب دریا
  • مشاهده انواع موجودات زنده و غیر زنده در دریا
  • مشاهده گیاهان مختلف در داخل دریا
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • حجم بسیار کم نسبت به گیم پلی جذاب!

بارها در سایت ApkTops بازی هایی معرفی کرده ایم که دارای حجم کمی بوده اند اما دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده  در عین حال اعتیادآور بوده اند. همیشه هم این نکته را ذکر کرده ایم که هیچ گاه اجازه ندهید حجم کم یک بازی سبب فریب دادن شما شود و فکر کنید که آن بازی، دارای گیم پلی یا گرافیک مناسبی نیست. این بار نیز قصد معرفی یک بازی کم حجم با گرافیک بسیار عالی و گیم پلی اعتیادآور تحت عنوان Seashine را داریم که بدون شک با نصب آن، توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

در بازی Seashine شما در نقش یک موجود دریایی بامزه و جذاب قرار خواهید گرفت. این موجود دریایی در اعماق دریا گیر افتاده است. همانطور که می دانید اعماق دریا بسیار تاریک است اما درخششی که این موجود دریایی دارد باعث می شود تا امکان روشن کردن شعاعی از محیط اطراف خود را داشته باشد. شما باید به این موجود کمک کنید تا بتواند راه خود را پیدا کند و از این محیط خارح شود. در محیط اعماق دریا، موجودات بسیار زیادی وجود دارند که ممکن است به شما اسیب وارد کنند. به همین دلیل باید همیشه مراقب باشید تا با این موجودات کشنده ارتباطی نداشته باشید. موجودات عجیب و غریبی را در طول بازی مشاهده خواهید کرد که واقعیت بازی را بسیار بیشتر کرده اند.

اگر به دنبال بازی کم حجم با گیم پلی اعتیادآور و جذاب هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی Seashine را از دست ندهید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از برترین های اندروید دریافت کنید.