Secret Codes

جدیدترین نسخه برنامه Secret Codes اندروید

نسخه کرک شده و بدون تبلیغات

Secret Codes همان طور که از نام آن مشخص است نام یک نرم افزار عالی و فوق العاده به منظور دسترسی به انواع و اقسام کدهای مخفی اندروید است . شاید سوال کنید منظور از کد مخفی چیست؟ باید بگوییم تمام گوشی های اندرویدی از هر برند و هر نسخه اندرویدی دارای یک سری کدهای مخفی هستند که توسط این کدها می توانید به بخش های مخفی ای که در حالت عادی به آن ها از طریق منو دسترسی ندارید دسترسی پیدا کنید .البته این کدها رو می توانید با جستجو در گوگل نیز پیدا کنید اما نرم افزار Secret Codes این کار را راحت کرده است و شما با نصب فقط یک نرم افزار می توانید به انبوهی از این کدها به صورت یک گنجینه ای کامل دسترسی پیدا کنید Secret Codes کد های مخفی اندروید

دقت نمایید عملکرد این کدها نیز در جلوی هر کد ذکر شده ات به عنوان مثال برای یکی از فراگیرترین و شناخته شده ترین کدها می توان کد  #06#* را مثال زد که با شماره گیری آن در بخش تماس شماره گیر گوشی اندرویدی تان ، شماره سریال گوشی شما یا همان IMEI به نمایش در می آید.

نکته قابل توجه اینکه ممکن از تعدادی از کدهای موجود در این نرم افزار بر روی تعدادی از گوشی ها عکس العملی نداشته باشد و یا از طرفی تعدادی از کدهای می تواند بخش هایی از گوشی را فعال کند که اگر چگونگی استفاده از این بخش ها را فرا نگرفته باشید وتنظیمات آن ها را تغییر دهید ممکن است باعث بروز مشکلاتی در گوشی خود شوید . پس در استفاده از کدها نهایت دقت را به عمل بیاورید و اگر از عملکرد کدی اطلاع ندارید آن را استفاده نکنید.

سایت برترین های اندروید در خصوص استفاده ناشیانه از کدها و عواقب بعدی آن مسئولیتی نمی پذیرد