Secret Files: Sam Peters

جدیدترین نسخه بازی Secret Files Sam Peters اندروید

به همراه تریلر رسمی بازی

Secret Files Sam Peters یک بازی فوق العاده زیبا و با گرافیکی  بالا می باشد که نسخه هایی برای پلتفرم هایی مانند PC از آن ساخته شده است و با استقبال  خوب کاربران مواجه شد و به این دلیل کمپانی سازنده این بازی تصمیم به طراحی و ارائه این بازی بسیار زیبا برای پلتفرم های آندروید کرد.

Secret_Files_Sam_Peters_cover[APKTOPS.ir]

ویژگی های Secret Files Sam Peters :

  • رمان فوق العاده بازی با توجه به بودجه کم
  • تصاویری با کیفیت بالا
  • گیم پلی اعتیاد آور
  • دارای داستان پر از رمز و راز
  • صدای فوق العاده زیبای بازی به همراه زیرنویس
  • دارای بسیاری از مکان های عجیب و غریب

داستان این بازی مربوط به زمانی می باشد که DNA یک بیگانه در یک محلی پیدا می شود سام پیترز شخصیت اول بازی مشتاق می شود تا  تحقیق درباره آن را شروع کند. ولی برای رسیدن به آن باید کارش را از دریاچه Bosumtwi  شروع کند، که باید چند روزها راه بود که ممکن است در جنگل با حیوانات عجیب و غریب آفریقایی روبرو شود! بعد از مدتی از خودش میپرسد: آیا یک مقاله ای در صفحه اول یکی از مجله های علمی برای به خطر انداختن جان خود انتشار کند یا نه؟

بازی Secret Files Sam Peters با گرافیک فوق العاده بالا (در حد کنسول) ، گیم پلی ساده و روان و افکت های صدا ی حرفه ایی عرضه شده است که بسیار اعتیاد آور می باشد و می تواند ساعت ها بازیکن را غرق در خود کند ، بازی فوق هم اکنون با قیمت نسبتا بالای 0.99$ در گوگل به فروش میرسد که ما تصمیم گرفتیم ورژن نهایی آن را برای شما کاربران عزیز به ارمغان بیاوریم پس درنگ نکنید و اگر به این بازی علاقه مند شدید آن را از سرور  های قدرتمند APKTOPS دانلود کنید و از ماجراجویی پر رمز و راز در پلتفرم آندرویدی خود لذت ببرید.