برنامه امنیتی قدرتمند Security – Premier اندروید

فروش با قیمت 4.99 دلار در پلی استور

+ امکان پیدا کردن گوشی های گم شده و سرقت رفته

Security – Premier نرم افزاری قدرتمند و کم نظیر برای حفاظت از گوشی های اندروید در مقابل انواع تهدید های اینترنتی و آفلاین می باشد. این نرم افزار همچنین امکان یافتن گوشی های گم شده و به سرقت رفته را نیز به کاربران مهیا کرده است و در صورتی که این اپلیکیشن را بر روی گوشی تان نصب داشته باشید در هنگام گم شدن یا به سرقت رفتن گوشی خود می توانید به سادگی آن را بیابید.

Security

ویژگی ها:

  • اسکن خودکار برنامه ها برای شناسایی ویروس ها و بدافزارها
  • امکان حفاظت از گوشی با کمترین میزان مصرف از باتری دستگاه
  • حفاظت در برابر سات های مخرب که قصد دزدیدن اطلاعات شما را دارند
  • هشدار دادن به شما پیش از وارد شدن به سایت های مخرب
  • بلاک کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته
  • حفاظت در وبگردی و استفاده از شبکه های فیس بوک، توییتر و …
  • آنالیز و اسکن گوشی برای شناسایی بدافزارهای داخل گوشی
  • نمایش اطلاعات کلی در مورد مصرف باتری

حفظ امنیت در اسمارت فونها یک موضوع هم و جدی تلقی میشود چرا که با نگهداری اطلاعات مهم و کلیدی که در گوشی هر فردی وجود دارد، دسترسی هکرها و حتی وجود ابزارهای مخرب می تواند مشکلی بسیار جدی به حساب بیاید. از همین رو بهترین پیشنهاد می تواند استفاده از نرم افزارهای امنیتی باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. یکی از نرم افزارهای امنیتی که برای همین سیستم عامل عرضه شده است Security – Premier نام دارد که امکان حفاظت از گوشی را در برابر تهدیدهای مختلف را می دهد. با این برنامه بر روی گوشی خود می توانید در برابر انواع خطراتی که می توانند برایتان مشکل ساز باشند ایمن شوید.

این نرم افزار گوشی شما را اسکن می کند و در صورت وجود هرگونه بدافزار مخرب در داخل آن، امکان شناسایی و حذف آنها را به شما خواهد داد. میزان مصرفی که برنامه امنیتی Security – Premier از باتری گوشی دارد نسبت به نرم افزارهای دیگر بسیار کمتر است و به همین دلیل می توان از آن به عنوان یکی از بهترین ها نام برد. قابلیت حفاظت از کاربران در هنگام استفاده از اینترنت نیز در این اپلیکیشن وجود دارد و به محض وارد شدن به سایت هایی که حاوی کدهای مخرب هستند، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد تا سایت مذکور را ببندید و به آن وارد نشوید.

نرم افزار Security – Premier دارای قابلیتی است که با استفاده از آن می توانید گوشی گم شده یا سرقت شده تان را به سادگی بیابید. برای این کار ابتدا باید همین قابلیت را فعال کرده باشید تا به محض بروز مشکل امکان استفاده از آن را داشته باشید. در این نرم افزار امکان بلاک کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته نیز گنجانده شده است و میتوانید شماره هایی که مزاحمتان هستند را در لیست سیاه قرار دهید تا شاهد هیچ تماس و پیامی از سوی انها نباشید.

راهنما: در برنامه لاگین کنید یا اقدام به ساخت اکانت بنمایید تا اکانت 365 روزه برنامه را دریافت کنید.