5 میلیون بار دانلود در گوگل پلی – امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

Sensor music player از دسته موزیک پلیر های جالب و متمایز و متفاوت اندرویدی است  تا به حال چندین موزیک پلیر مختلف در سایت معرفی کرده ایم که هر کدام با شکل و ظاهر و امکانات متفاوت نظر هر کاربر را به خود جلب کرده است اما در این پست از سایت Apktops قصد معرفی یک موزیک پلیر کاملا متفاوت اندرویدی با نام Sensor music player را داریم . وجه اشتراک این موزیک پلیر با سایر موزیک پلیر همان پخش موسیقی با امکانات گسترده ولی وجه اختلاف این موزیک پلیر با سایرین قابلیت های ویژه آن در کنترل موزیک ها با استفاده از سنسور شتاب سنج گوشی اندرویدی شماست .

Sensor music player 2.5RC6این نرم افزار این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از سنسور شتاب سنج و همچنین سنسور مجاورت، فایل های صوتی  خود را پخش و کنترل نمایید .  این موزیک پلیر بدون لمس صفحه قادر خواهید بود تا به ترک دلخواه خود برید ، مهم نیست مشغول چه کاری می باشید ، برای هر یک از حالات سنسور خاصی بکار گرفته شده است .

ویژگی ها :

** انتخاب خودکار سنسور
**  ویرایش خودکار پلی لیست
**  جستجوی آهنگ ها توسط لیست ، فولدر و …
**  سیستم جستجوی آهنگ پیشرفته
**  دارای ویجت
**  اکولایزر قدرتمند ، تقویت باس و …

5 روش ساده کار با برنامه :

Wave over : با استفاده از سنسور مجاورت جلوی گوشی ، دست خود را از بالای نمایشگر ( حداکثر فاصله 5 سانت ) عبور دهید تا به آهنگ بعدی بروید ، رفت و برگشت عبور دهید تا به ترک قبل بروید و یا به مدت نیم ثانیه بالای صفحه نمایش نگه دارید تا متوقف شود .
Pocket : گوشی را قفل و درون جیب قرار دهید ، در حین راه رفتن با یک ضربه آرام می توانید ترک را تغییر دهید
Hammer : با قرار دادن گوشی بر روی میز و ضربه آرام بر روی میز میتوانید ترک را تغییر دهید
Custom : روش دلخواه و تعریف شده شما
Sensors disabled : مانند سایر پلیرها ، استفاده از کلیدهای مجازی برنامه