Servicely to control your phone

نسخه فول برنامه Servicely اندروید

کسب امتیاز 4.4 در گوگل پلی

تا به حال برایتان پیش امده است که شب گوشی تان را کاملا شارژ کرده باشید اما صبح هنگامی که از خواب بیدار شده اید، متوجه شده اید که شارژ گوشی تان به 50 درصد رسیده است؟ دلیل این امر برنامه هایی هستند که سرخود اجرا می شوند و شما نظارتی بر روی انها ندارید. بسیاری از همین برنامه به صورت خودکار اجرا می شوند و مصرف زیادی نیز از باتری دستگاه دارند. اما لازم نیست نگران باشد، چرا که برنامه آماده شده در این پست که Servicely نام دارد، بسیار برایتان کارامد خواهد بود!

Servicely

اگر گوشی تان روت شده است، شما می توانید تعیین کنید که کدام سرویس یا برنامه به صورت خودکار بسته شوند. این نرم افزار یک سرویس ساده را در هر مدت زمان X (به صورت پیش فرض 60 ثانیه) اجرا می کند. و اگر سرویسی که شما انتخاب کرده اید فعال باشند انها را غیر فعال خواهد کرد. (BOOM :D) اگر در هنگام اجرای سرویس برنامه ای در foreground اجرا شده باشد، این نرم افزار قادر به بستن آن نخواهد بود. این مسئله از لحاظ امنیتی بسیار بهتر است چرا که به طبع شما نمی خواهید برنامه ای در حال کار با آن هستید به صورت ناگهانی بسته شود. کارهایی که Servicely انجام می دهد در پس زمینه گوشی انجام می شود و هیچ مزاحمتی برای شما پیش نخواهد آورد.

نکته مهم: این نرم افزار یک برنامه سیستمی است و به همین دلیل ممکن است در صورت استفاده نادرست به نرم افزار های گوشی و یا سیستم اندروید آسیب وارد کند.