Shadow Wars: Horror Puzzle RPG

Shadow Wars بازی مثال زدنی نبرد در سایه با اجرای آنلاین

Shadow Wars یکی دیگر از بازی های استراتژیکی می باشد که بازی توانسته امتیاز 4.5 از 5 را بدست آورد. استودیو سازنده بازی PIKPOK می باشد که بازی با رده سنی 12+ انتشار یافته است.

Shadow Wars یک بازی بسیار زیبا،جذاب و درگیرانه در سبک استراتژیک می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما باید به صورت مخفیانه مبارزان خود را هدایت کرده و آنها را به مکان های مختلفی فرستاده،در مسابقات شرکت داده و موفقیت کسب نمایید. در بازی Shadow Wars مدیریت حرف اول را می زند،بنابراین باید از قدرت ذهن خود برای پیش بینی وضعیت جنگجویانتان استفاده کنید.

دانلود Shadow Wars

ویژگی ها :

  • جمع آوری امتیازات، به دست آوردن لول بالا و تکامل هیولاهای قدرتمندتان، هر کدام با مهارت ها و توانایی های منحصر به فرد
  • استراتژی های بسیار قوی و ساخت یک مبارز هیولا و افزایش مهارت و قدرت آنها 
  • قابلیت اتحاد برقرار کردن با دیگر بازیکنان از سراسر جهان و شرکت در مبارزات مشترک
  • داشتن گرافیک بسیار عالی با وضوح بسیار بالا
  • کاربری بسیار ساده و روان
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها
  • گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده

معرفی بازی Shadow Wars

Shadow Wars یک بازی استراتژیک به نام نبرد در سایه می باشد. در این بازی همانگونه که عرض شد شما باید با داشتن استراتژی های مناسب مبارزان تحت اختیارتان را به درستی مدیریت کرده و از آنها برای به دست آوردن اهدافتان استفاده نمایید. شما در این بازی باید با شرکت دادن آنها در مبارزات و نبردهای مخفیانه در سرتاسر جهان امتیازات بالایی را به دست آورید. در این بازی می توانید با جمع آوری امتیازات به لول ها و سطوح بالایی دست پیدا کنید. همچنین با بدست آوردن هیولاهای مورد نظر خودتان و تقویت آنها به ادامه بازی بپردازید. نکته برجسته این بازی در آنلاین بودن آن می باشد به طوری که شما می توانید با بازیکنان دیگر از سرتاسر دنیا ارتباط برقرار نمایید و با آنها اتحاد تشکیل داده و با دشمنان مشترکی به مبارزه بپردازید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی و کاربری بسیار ساده و روان نیز می باشد.