SHADOWGUN

نسخه جدید بازی اکشن فوق العاده زیبا و تیراندازی SHADOWGUN

گرافیک فوق العاده بالا درحد گرافیک کنسول های رسمی بازی

گیمپلی سوم شخص با افکت های فوق العاده زیبا و جذاب

جزو بازی های قدیمی, محبوب و ناب اندروید در سبک تیراندازی

فروش در مارکت گوگل پلی با قیمت 4.99 دلار

نسخه معمولی + نسخه مود شده

SHADOWGUN نسخه جدید سری بازی های شادوگان می باشد که به تازگی توسط کمپانی MADFINGER Games سازنده نسخه های پیشین و نیز بازی های فوق العاده زیبای اندرویدی چون Unkilled, سری بازی DEAD TRIGGER, سری بازی Samurai II: Vengeance و نیز سری بازی های شادوگان منتشر شده است. بازی شادوگان در مارکت گوگل پلی با قیمت 4.99 دلار به فروش می رسد و تا کنون فروش فوق العاده ای داشته است. اگر از کاربران قدیمی سیستم عامل اندروید باشید, مطمئنا بازی شادوگان را می شناسید, چرا که از بازی های قدیمی اندروید می باشد و با گرافیک فوق العاده بالا به همراه گیمپلی اکشن و تیر اندازی بی نظیر خود توانسته است میزان محبوبیت خود را افزایش دهید. داستان این نسخه از بازی شادوگان که ادامه نسخه پیشین بازی می باشد, در سال 2035 اتفاق می افتد که در ان شرکت های بین کهکشانی فاسد حکومت را در دست گرفته و با استخدام مزدوران و جایزه بگیران تبه کار, اهداف شوم خود را به اجرا در می اورند.

دانلود بازی Shadowgun

ویژگی ها :

 • داستان بازی مستقیما ادامه اتفاقات مربوط به نسخه اورجینال بازی می باشد
 • اضافه شدن 4 لول جدید به همراه دشمنان و موجودات جدید
 • سلاح های جدید و متنوع به همراه کنترل روان و ساده
 • ایتم های قابل گرد اوری به همراه موسیقی متن جدید
 • گرافیک جدید و انیمیشن های تازه با صحنه قطع های جدید
 • تجربه یک نبرد چریکی بی نظیر با افکت های فوق العاده مهیج
 • گرافیک با کیفیت بالا در حد کیفیت گرافیک کنسول های رسمی بازی
 • گیمپلی خارق العاده جذاب با ژانر عملی تخیلی به همراه خط داستان جذاب
 • پشتیبانی از انویدیا شیلد و دست های کنترل کننده مختلف
 • تعدا زیادی بهینه سازی در خصوص موارد مختلف انجام شده
 • و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد دیگر

 

همانطور که گفتیم حاکمان فاسد برای اجرای اعمال شوم خود از مزدوران و جایزه بگیر ها استفاده می کردند که به بهترین این دسته از خلافکاران عنوان SHADOWGUN را داده اند. بازی شادوگان جزو بازی های با گرافیک اندروید در سبک تک تیراندازی به حساب می اید که کمتر کسی را به گیمپلی بی نظیرش جذب نخواهد کرد!

 

در بازی شادوگان شما در نقش جان اسلید ظاهر خواهید شد که به عنوان مشهورترین جایزه بگیر در کل کهکشان شناخته شده است. ماموریت شما شکار شخصی به نام دکتر ادگار سیمون, یک نابغه دیوانه و رهبر ارتشی جهشی, می باشد. شما باید به قلعه نظامی دکتر سیمون که در بالای کوه قرار گرفته است, نفوذ کنید و با نگهابانان شخصی او شامل سایبورگ ها, دروید ها, ربات های انسان نما و دیگر موجودات جهش یافته مبارزه کنید. البته شما دست خالی به نبرد نخواهید رفت و با سلاح های حرفه ای نیرو های ارتش, کشتی ها و نیز نیروهای گروهی تحت عنوان S.A.R.A پشتیبانی خواهید شد. گیمپلی بازی شادوگان به صورت سوم شخص اجرا می شود که در ان شما می توانید  از هر جناحی به دشمنان حمله ور شوید و در نقاط مختلف کاور بگیرد و هر ان چیزی را که در سر راه شما قرار بگیرد منفجر خواهید کرد که با افکت های بی نظیری اجرا می شود.

 

بازی از دشمنان و انتاگونیست های بسیار متنوع و مختلفی تشکیل شده که باعث می شود همیشه جذاب باقی بماند و تازگی داشته باشد. گرافیک بازی جای بحثی باقی نمی گذارد که به صورت فوق العاده زیبا با تاکتیک های گیمپلی بهینه سازی شده و سازگاری مناسبی پیدا کرده است. داستان بازی هم ادامه نسخه پیشین بازی می باشد که به صورت همه جانبه با نتایج متعددی شروع و به پایان می رسد, و این شما  خواهید بود که تصمیم خواهید گرفت چگونه به پایان برسد.

نکته مهم:

 • این نسخه از بازی Shadowgun به صورت کامل بهینه سازی شده و پشتیبانی های لازم برای اجرا بر روی دستگاه های مختلف را دارا می باشد.
 • این ورژن نسبت به نسخه های قبلی بازی شادوگان توسعه یافته و خط داستان جدیدی را دنبال می کند.
 • دوستان عزیز دقت کنند که حتما نسخه سازگار با پردازنده گرافیکی خود را دانلود کنید تا در اجرای بازی مشکلی رخ ندهد.