برنامه امنیتی Shady Login Guard اندروید

احتمالا بارها برایتان پیش آمده است که کسانی برای باز کردن رمز گوشی شما تلاش کرده اند و با وارد کردن رمز نادرست، موفق به باز کردن گوشی نبوده اند. اما همانطور که خودتان هم می دانید، شما هیچگاه نخواهید فهمید که این شخص، چه کسی بوده است.

Shady-Login-Guard

ویژگی ها:

  • گرفتن عکس از شخصی که قصد باز کردن گوشی تان را دارد
  • دارا بودن کیفیت بسیار بالا در گرفتن تصاویر
  • استفاده از دوربین جلویی گوشی برای تهیه عکس
  • انجام فعالیت خودکار برنامه به محض قفل شدن گوشی

 

اما نرم افزار Shady Login Guard به شما این امکان را می دهد تا بتوانید شخصی که برای باز کردن قفل گوشی شما در تلاش بوده است را شناسایی کنید. فرض کنید که گوشی تان قفل شده است و شخصی با وارد کردن رمزهای عبور ناصحیح برای باز کردن رمز، در تلاش است. Shady Login Guard در چنین اوقاتی به صورت اتوماتیک با استفاده از دوربین جلویی گوشی، از آن شخص عکس گرفته و در حافظه گوشی ذخیره می کند. این نرم افزار با بالاترین کیفیت ممکن از آن شخص عکس خواهد گرفت و به همین دلیل می توانید تصویر شخص را به وضوح کامل مشاهده کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید امنیت گوشی و فایل های داخل آن را در برابر کسانی که قصد وارد شدن به گوشی تان را دارند، تامین کنید.

برای استفاده از Shady Login Guard کافی است آن را نصب کنید تا به صورت خودکار فعال شود. هنگامی که گوشی تان قفل شود، فعالیت این نرم افزار نیز آغاز شده و به هنگام وارد شدن رمز ناصحیح، به صورت خودکار از آن شخص عکس می گیرد و با باز کردن گوشی می توانید تصاویر را مشاهده کنید.