جدیدترین نسخه برنامه Shake Or Lock To Change Wallpaper

برنامه های مختلفی برای شخصی سازی قسمت های مختلف گوشی موجود می باشند که با استفاده از آن ها می توانید کار های مختلفی را برای تغییر دادن قسمت های مختلف گوشی مانند تصویر پس زمینه انجام داده و آن را مطابق میل خود کنید.

برنامه Shake Or Lock To Change Wallpaper یک برنامه بسیار عالی جهت شخصی سازی و تغییر خودکار تصویر پس زمینه ی اندروید می باشد. تصویر پس زمینه یکی از قسمت های سلیقه ای گوشی است که هر کاربری می خواهد ان را مطابق میل خود در اورده و از تصاویر مختلف و متعدد برای ان استفاده کنید. اما تغییر دادن تصویر پس زمینه در اندروید پروسه ی کمی طولانی ای دارد و انجام دادن آن نیازمند صرف زمان است. اما به کمک این برنامه می توانید به سادگی با انجام کار های مختلف مانند تکان دادن گوشی تصویر پس زمینه ی گوشی خود را تغییر داده و از تصاویری که از قبل به برنامه داده اید استفاده کنید.

Shake Or Lock To Change Wallpaper دانلود برنامه تغییر خودکار تصویر پس زمینه

ویژگی های برنامه Shake Or Lock To Change Wallpaper

  • تغییر تصویر پس زمینه با تکان دادن گوشی یا قفل کردن صفحه نمایش
  • امکان اضافه کردن تصاویر و البوم ها
  • امکان چرخش ، برش و و تغییر اندازه ی تصاویر
  • تنظیمات سریع و آسان
  • ساده تر کردن عمل تغییر تصویر صفحه نمایش
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Shake Or Lock To Change Wallpaper یک برنامه بسیار عالی است که با استفاده از ان می توانید تصویر پس زمینه ی گوشی خود را به سرعت تغییر دهید. امکان اضافه کردن تصاویر به صورت گروهی و البوم به برنامه وجود دارد و می توانید آن ها را چرخش داده ، برش دهید و یا تغییر اندازه دهید. تنظیمات برنامه به سادگی قابل تغییر است و می توانید مطابق میل خود ان ها را تغییر دهید.