Shaun the Sheep - Sheep Stack

بازی پازلی Shaun the Sheep: Sheep Stack

نسخه کامل و پرداخت شده (Paid)

قیمت 3.21 دلار و امتیاز 5 از 5 در گوگل پلی بعد از گذشت 2 روز از انتشار بازی

تست شده توسط APKTops

همگی ما با کارتون یا بهتر است بگوئیم انیمیشن سریالی Shaun the Sheep یا همان بره ناقلا آشنا هستیم. شخصیتی دوست داشتنی که به همراه دوستانش در هر قسمت وارد ماجرایی تازه و عجیب می شوند. صحنه های خنده دار و شخصیت پردازی های بسیار عالی در این مجموعه باعث شده است تا مخاطبان آن در سن و سال های بالاتر هم باشند. استودیوی انیمیشن سازی Aardman یعنی سازنده اصلی این مجموعه با ارائه چند بازی مختلف از این انیمیشن ، Shaun the Sheep را بیش از پیش محبوب کرده است. به تازگی بخش دیجیتالی استودیوی Aardman یعنی Aardman Digital یک بازی جدید از سری بازی های Shaun the Sheep برای سیستم عامل های اندروید معرفی کرده است. این بازی Sheep Stack یا دسته گوسفندها نام گرفته است. سبک بازی پازلی و تقریباً فکری می باشد.

Sheep-Stack

ویژگی ها :

 • سبک پازلی و فکری
 • دارای 60 مرحله چالش برانگیز
 • استفاده از عناصر طنز آمیز در ساخت بازی
 • محیط و اتمسفر جالب بازی
 • سخت تر شدن و فکری تر شدن مراحل جدیدتر
 • قابلیت انجام حرکاتی مثل Swing & Roll , Balance , Break و …
 • دارای هیجان و حس رقابت بالا
 • وجود یک تایمر برای افزایش هیجان و سختی و برای ثبت رکوردها
 • حجم تقریباً کم
 • کنترل های آسان
 • گیم پلی روان

معرفی و گیم پلی بازی Sheep Stack :

در بازی Sheep Stack شما یک هدف جامع خواهید داشت و آن هم رسیدن به دونات هایی است که در لبه پنجره ها قرار داده می شوند. کاری که باید بکنید این است که از دسته گوسفندان یک دیوار رو به بالا بسازید و از نقطه شروع تا شیرینی ها یک پل بزنید. این کار نیاز به تفکر و تمرکز بالایی دارد. وظیفه شما این است که تا جایی که می توانید از گوسفندان کمتری استفاده کنید. اگر خواهان امتیاز بیشتر هستید باید این قانون را رعایت کنید. همچنین سختی های بازی به همینجا ختم نمی شود! در بازی یک تایمر هم وجود دارد که هرچه هر مرحله را در زمان کمتری انجام دهید به نفع شماست. در واقع بهترین کار این است که از کمترین منابع (گوسفندان و زمان) استفاده کنید. اگر هر مرحله را سریع تر پشت سر بگذارید جوایز و امتیازاتی دریافت می کنید.

در بازی Sheep Stack بیش از 60 مرحله مختلف و چالش برانگیز وجود دارد. این که چطور گوسفندان را روی یکدیگر سوار کنید و یک دیوار بسازید به قواعدی خاص مربوط می شود. نباید این دیوار را کج بسازید و یا بیش از حد آن را بلند کنید. در غیر این صورت شما با شکست مواجه می شوید. همچنین در مراحل مختلف می توانید از قابلیت های متنوعی برای پرتاب گوسفندها یا روش های دیگر جهت رساندن آن ها به شیرینی ها استفاده کنید. مثلاً در برخی مراحل می بایست جعبه هایی را کنار یکدیگر قرار دهید و یا از میله هایی برای کمک به بالا رفتن گوسفندها استفاده کنید. با کمی بازی کردن با محیط و نحوه انجام مراحل بیشتر آشنا خواهید شد. اما باید بگوئیم که مراحل بالاتر این بازی بسیار سخت و چالش برانگیز خواهند بود و احتمالاً حسابی مغز و ذهن و تمرکز شما را مشغول خواهند کرد. بازی Sheep Stack قابل اجرا بر روی سیستم عامل های اندروید 2.2 به بالا است.