جدیدترین نسخه برنامه Simple Control Navigation bar 

در گوشی های اندرویدی برای گشت و گذار در گوشی و رفتن به قسمت های مختلف ان باید از کلید های ناوبری موجود در گوشی استفاده کنید که در برخی گوشی ها به صورت فیزیک زیر صفحه نمایش و یا به صورت غیر فیزیکی و نمایش داده شده روی صفحه ی گوشی می باشند.

برنامه Simple Control Navigation bar به شما امکان اضافه کردن دکمه های مجازی ناوبری گوشی که روی صفحه نمایش ان به نمایش در می آیند را می دهد. ممکن است دکمه های فیزیکی گوشی شما صدمه دیده باشند و یا بدون دلیل از کار افتاده باشند. به کمک این برنامه می توانید این دکمه ها را به روی صفحه ی گوشی خود آورده تا بتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. امکان شخصی سازی رنگ و طرح دکمه نیز کاملا برای شما وجود دارد و می توانید بر اساس سلیقه ی خود ان ها را شخصی سازی نمایید.

Simple Control Navigation bar دانلود برنامه نمایش کلید های ناوربری اندروید

ویژگی های برنامه Simple Control Navigation bar

  • رابط کاربری بسیار آسان
  • امکان نمایش دکمه های ناوبری روی صفحه
  • شخصی سازی کامل دکمه ها
  • نمایش دکمه ها در مکان های مختلف
  • ارائه ی دکمه های مختلف
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه Simple Control Navigation bar می توانید به راحتی دکمه های ناوبری را به صفحه نمایش خود آورده و به راحتی از ان ها استفاده نمایید. امکان شخصی سازی کامل ان ها نیز وجود دارد و رنگ و طرح آن ها قابل تغییر است. می توانید آن ها را در مکان های مختلف گذاشته تا استفاده از آن ها راحت تر شود. امکان اضافه کردن دکمه هایی مثل دکمه ی پاور ، دکمه ی تنظیم صدا ، دکمه ی برنامه های اخیر ، دکمه ی تنظیمات و دکمه ی دوربین نیز وجود دارد.