SimplePhysics

بازی جذاب و قوانین ساده فیزیک SimplePhysics

با حجمی معادل 8 مگابایت

گیم پلی اعتیادآور و بسیار سرگرم کننده

به دنبال معرفی بازی های کم حجم و جذاب اندروید، این بار قصد معرفی یکی دیگر از همین بازی ها با نام SimplePhysics را داریم که بر خلاف حجم کمی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده، اعتیادآور و جذاب می باشد. بازی که بدون شک ساعت های بسیار زیادی شما را درگیر خودش خواهد کرد!

SimplePhysics

ویژگی ها:

  • گرافیک و گیم پلی واقع گرایانه
  • حالت نمایش به صورت آهسته
  • نمایش دادن مشکلات موجود در سازه ها
  • وجود مراحل بسیار زیاد و متنوع
  • کنترل بازی با استفاده از انگشت
  • ذخیره کردن سازه های طراحی شده
  • ارسال امتیازات به دوستان از طریق ایمیل

 

بازی های کم حجم بسیار زیادی وجود دارند که با وجود حجم کمی که دارند اما بسیار سرگرم کننده و جذاب طراحی شده اند. توسعه دهندگان بازی برای سیستم عامل اندروید این موضوع را به خوبی ثابت کرده اند که برای به شهرت رساندن بازی ها لازم نیست که حتما آن بازی دارای حجمی خیره کننده باشد و حجم بسیار زیادی را از دستگاه اشغال کند. بلکه با عرضه کردن بازی هایی کم حجم با گیم پلی مناسب و سرگرم کننده نیز می توان همین کار را به خوبی انجام داد. یکی از بازی هایی که از همین مسئله به خوبی طبعیت میکند، بازی SimplePhysics می باشد که با وجود حجم بسیار کمی که دارد اما دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و در عین حال اعتیادآوری می باشد که شما را به چالش هایی بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهد کشید.

در بازی SimplePhysics شما در نقش یک معمار قرار خواهید گرفت که ماموریت های ساخت و ساز متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است و باید بتوانید این ماموریت ها را با موفقیت انجام دهید. همان گونه که گفتیم بیشتر ماموریت هایی که در بازی SimplePhysics برایتان در نظر گرفته شده است که اکثر آنها شامل ساخت و ساز میباشد و شما باید بتوانید با استفاده از وسایل و ابزارهایی که برایتان در نظر گرفته شده است این کارها را با موفقیت انجام دهید. هرچه این کارها را با موفقیت بیشتری انجام دهید امتیازات بیشتری نیز به دست خواهید آورد. نکته ای که حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید تلاشتان را بکنید تا از کمترین میزان مصالح و ابزارها در این بازی استفاده کنید. هرچه مصالح و ابزارهای مورد استفاده شما در بازی SimplePhysics کمتر باشد نیز امتیازات بیشتری را از آن خود خواهید کرد. اگر در سازه ای مشکلی وجود داشت که باعث فرو ریختن آن شود، در بازی می توانید به این مشکل پی برده و آن را شناسایی کنید.

گیم پلی و گرافیک SimplePhysics بسیار واقع گرایانه طراحی شده است. بازی دارای محیط و اشیا سه بعدی می باشد که همین موضوع باعث هرچه واقعی تر جلوه دادن محیط بازی می شود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.