SkanApp Plus hands-free PDF Scanner

نرم افزار SkanApp برنامه ای جذاب و مفید در بخش برنامه های کاربردی است که توسط تیم توسعه GO2GET طراحی و منتشر شده است. توسط این برنامه تلفن هوشمند خود را در Skanstick ، ​​موجود در آمازون و www.go2get.com قرار دهید و از مزایای ویژگی اسکن ، در جای خود استفاده کنید.

با نرم افزار SkanApp آزاد گذاشتن هر دو دست ، توسط دکمه های واقعیت افزوده ، به شما امکان می دهد اسناد منسوجات ، رسیدهای تاشو ، کتاب ها و مجلات را نگه دارید و اسکن کنید و حتی بدون دست زدن به تلفن ، سخنان صوتی را اضافه کنید.
با سرعت باورنکردنی این برنامه بیش از 250 صفحه را در 10 دقیقه می توانید اسکن اسناد خود را به راحتی انجام دهید.

امکان ایجاد کلید واژه های PDF خود به هر زبانی بدون در نظر گرفتن زبان های استفاده شده در سند ، ساماندهی و یافتن اسناد را بعداً آسان می کند. همچنین سرویس ایمیل SkanApp بطور خودکار فایلهای بزرگ PDF یا گروههایی از تصاویر JPEG را به چندین ایمیل با اندازه دلخواه تقسیم می کند.

نرم افزار SkanApp هنگام استفاده در حالت دستی ، به خصوص در بیرون در یک روز آفتابی که دیدن دکمه های روی صفحه نمایش دشوار است ، گزینه مناسبی را برای استفاده از دکمه های فیزیکی و لمسی گوشی هوشمند خود ارائه می دهد. دکمه Volume Down را فشار دهید تا ضبط صدا را روشن یا خاموش کنید. و از یک دکمه یک و دو بر روی دکمه Volume Up استفاده کنید تا از آنها عکس بگیرید و آنها را در Cloud as JPEG یا چند فایل PDF ایجاد کنید.

نرم افزار SkanApp برنامه ای بسیار جذاب و کاربردی برای اسکن اسناد و صفحات است که مشقت و سختی را از کاربر برای عمل اسکن می گیرد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.