Skateboard Party 3 Pro

بازی ورزشی اسکیت برد پارتی 3 Skateboard Party 3 Greg Lutzka

عرضه شده توسط استودیوی Ratrod Studio
نسخه معمولی + نسخه مود شده

اسکیت بورد یک ورزش هیجانی و سرگرم کننده است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. اما شاید برخی افراد امکان انجام این ورزش را به صورت واقعی نداشته باشند. اما شرکت معتبر بازیسازی Ratrod Studio این قابلیت را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به صورت مجازی، امکان تجربه این ورزش هیجان انگیز و سرگرم کننده را در گوشی همراه خود داشته باشند. این استودیو اقدام به عرضه بازی تحت عنوان Skateboard Party 3 Greg Lutzka کرده است که می توان از آن به عنوان یکی از واقع گرا ترین و حتی شاید واقع گراترین بازی اندروید در دسته اسکیت سواری، نام برد که تجربه ای بی نظیر از اسکیت سواری را برایتان رقم میزند.

Skateboard-Party-3-Greg-Lutzka

ویژگی ها:

  • تکمیل کردن 70 مرحله جذاب و سرگرم کننده بازی
  • امکان تمرین کردن و افزایش مهارت خود در اسکیت سواری
  • قابلیت انجام بازی به صورت چند نفره
  • اننخاب اسکیت سوار دلخواه از میان 16 اسکیت سوار مختلف
  • قابلیت سفارشی کردن تمام قسمت های اسکیت سوارها
  • وجود 40 حقه و حرکت نمایشی با امکان ادغام آنها
  • دارای کنترلگر بسیار عالی برای کنترل کردن بازی
  • صداگذاری بسیار عالی و حرفه ای بازی

 نقدی و بررسی بازی اسکیت برد پارتی 3 :

در بازی اندروید Skateboard Party 3 Greg Lutzka با یک اسکیت سواری بسیار واقع گرا و هیجان انگیز روبه رو خواهید بود. در این بازی اندروید شما در خیابان ها و مکان های مختلف به اسکیت سواری خواهید پرداخت و باید بتوانید با انجام دادن حرکات نمایشی بسیار زیبا، امتیازات بیشتری را از آن خود خواهید کرد. در این بازی شاهد بیشاز 70 مرحله و Mission سرگرم کننده و جذاب خواهید بود. شما باید این ماموریت ها را با موفقیت انجام دهید.

در این بازی شاهد اسکیت سوارهای مختلف خواهید بود. 15 اسکیت سوار مختللف در این بازی خواهید بود. شما می توانید از میان آنها، هرکدام را که خواستید انتخاب کرده و با استفاده از همان اسکیت سوار بازی را انجام دهید. زینه های متعددی جهت سفارشی سازی ظاهر اسکیت سوارها نیز وجود دارد تا با کمک آنها بتوانید ظاهر اسکیت سوار را مطابق با سلیقه خود در بیاورید.

همچنین قابلیت انتخاب کردن اسکیت برد دلخواه نیز وجود دارد و می توانید از میان گزینه های متعددی که برایتان در نظر گرفته شده اسکیت بورد دلخواه را انتخاب کنید. در طول بازی می توانید حرکت های نمایشی انجام دهید و به این ترتیب امتیازات بیشتری را کسب کنید. نکته جالب، امکان ادغام کردن این حرکات می باشد. یعنی هنگامی که در هوا برای حرکات نمایشی آماده شده اید می توانید به سادگی چندین حرکت نمایشی را با هم دیگر ادغام کنید و حرکتی جدید و زیبا به نمایش بگذارید.

البته اگر با بازی اسکیت آشنایی ندارید، جای هیچ نگرانی نیست چرا که در ابتدای بازی برای شما حالت آموزشی وجود دارد که می توانید از آن برای آشنایی بیشتر با محیط بازی و نوع گیم پلی بازی بهره ببرید. در این مرحله آموزشی، می توانید مهارت های خود را بیشتر ارتقاء دهید. در این بخش تمام حالت های مختلف برای انجام بازی را می توانید فرا بگیرید. Skateboard Party 3 Greg Lutzka امکان انجام به صورت چند نفره را به شما می دهد. اگر دارای اتصال اینترنت باشید می توانید با دوستان خود بازی را به اشتراک بگذارید و به صورت آنلاین به رقابت با هم دیگر بپردازید. در این حالت به صورت پایاپای در رقابت خواهید بود و باید تلاش کنید تا او را شکست دهید. البته این حالت را بیشتر به کسانی توصیه می کنیم که میخواهند حالت چالشی داشته باشند.

این بازی با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده عرضه شده است. در این بازی شاهد محیطی بسیار واقع گرایانه و عالی خواهید بود که حس اسکیت سواری را به خوبی به شما القا خواهد کرد و چنان تصور خواهید کرد که خودتان در حال انجام اسکیت سواری هستید. انجام حرکات نمایشی در طول بازی نیز بر واقعیت آن افزوده است. صداگذاری Skateboard Party 3 نیز کاملا حس طبیعی به شما خواهد داد، به ویژه هنگامی که شرایط جوی تغییر خواهد کرد صداهای ریز نزولات جوی را نیز خواهید شنید. هنگام افتادن از اسکیت بورد یا پریدن، صداهای مربوط به این موارد نیز به خوبی طراحی و شبیه سازی شده اند. کنترلگر بازی به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از گوشی همراه و تکان دادن آن به سمت دلخواه می توانید اسکیت سوار را کنترل کنید و آن را به سمت دلخواه خود بکشانید.