بازی حمله اسکلت Skeleton Attack

کسب امتیاز 4.5 در پلی استور

نسخه مود شده بازی

Skeleton Attack نام بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی SuperGames Crop عرضه شده است. این بازی در مدت زمان کوتاهی که در سایت پلی استور به صورت رایگان قرار گرفته است، توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند. در ادامه به معرفی این بازی جذاب و سرگرم کننده خواهیم پرداخت.

Skeleton-Attack

ویژگی ها:

  • کشیدن انگشت برای حمله کردن به مکانی که می خواهید
  • دفاع کردن در مقابل حمله ها با نگهداری دکمه دفاع
  • ارتقاء دادن نیروها برای باز کردن مهارت های جدید
  • کشتن اسکلت ها برای افزای قدرت و مهارت های ویژه

 

در بازی Skeleton Attack شما نقش شوالیه ای را ایفا خواهید کرد که باید بتوانید در مقابل اسکلت ها ایستادگی کنید. اسکلت ها به سمت شوالیه حمله ور شده اند و لحظه ای غفلت می تواند باعث مرگ شوالیه شود. در این بازی چندین شوالیه مختلف وجود دارند که هرکدام از آنها دارای مهارت های منحصر به فردی می باشند. شما می توانید هرکدام از انها را که خواستید انتخاب کرده و برای پیش بردن بازی استفاده کنید. با پیش بردن بازی و به دست آوردن امتیازات بیشتر، این قابلیت را خواهید داشت تا شوالیه خودتان را افزایش مهارت دهید. بخش های مختلفی برای ارتقاء مهارت های شوالیه وجود دارد که باعث خواهد شد تا شوالیه شما قدرت بیشتری داشته باشد. قابلیت اضافه کردن آیتم های مختلف برای شوالیه ها نیز فراهم شده است تا شوالیه شما قدرت زیادتری داشته باشد. دفاع کردن در این بازی نیز چندان دشوار نیست، برای دفاع در این بازی کافی است انگشت خود را بر روی دکمه “دفاع” که در بازی واقع شده است نگه دارید تا بتوانید در برابر اسکلت ها از خودتان حفاظت کنید.

بازی Skeleton Attack بدون هیچ گونه دیتایی عرضه شده است. یک فایل apk که دارای حجم بسیار زیادی نیز نیست. اما این بازی دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد. گیم پلی این بازی بسیار اعتیادآور بوده و می تواند ساعتهای بسیار زیادی شما را سرگرم کند. گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده بازی نیز جز مواردی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. این بازی سرگرم کننده را می توانید در ادامه با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.