بازی دوقلوهای فوتبالیست SkillTwins Football Game

نسخه معمولی + نسخه مود شده + فایل دیتا

بازی های ورزشی به خودی خود دارای طرفداران بسیار زیادی می باشند. به ویژه اگر آن بازی در سبک بازی های فوتبالی باشد به خودی خود کاربرانی که به این ورزش علاقه مندند به سمت آن کشیده خواهند شد. اگر شما هم جز همین کاربران سایت ApkTops هستید، برایتان بازی بسیار سرگرم کننده و جالب با نام SkillTwins Football Game اماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم در ادامه با معرفی آن، با ما همراه باشید.

skilltwins-football-game

ویژگی ها:

  • تمرین کردن جهت یادگیری فنون و حرکات
  • انجام تمرینات در مکان های مختلف
  • قابلیت سفارشی کردن ظاهر دوقلوها
  • کسب امتیاز (سکه) با انجام حرکات صحیح
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • صداگذاری حرفه ای و عالی

 

بازی SkillTwins Football Game حول و هوش دو برادر دوقلو در چرخش است که علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارند. در این بازی شما باید به این دو برادر کمک کنید تا با انجام حرکات فوتبالی به صورت تکنیکی بتوانند تمام مراحلی که برایشان در نظر گرفته شده است را انجام دهید. در این بازی اندروید باید بتوانید حرکات ورزشی تاکتیکی که در هر مرحله در نظر گرفته شده است را انجام دهید. به این منظور باید از کنترلگرهای لمسی که برایتان قرار داده شده است استفاده کرده و با تعیین زاویه و شدت پرتاب مناسب، این کار را انجام دهید.

بازی SkillTwins Football Game دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای میباشد. در این بازی شاهد گرافیک اچ دی بسیار عالی خواهید بود که به طور حتم موجب شگفت زده شدن شما خواهد شد. جزئیات اصلی بازی به خوبی هرچه تمام طراحی شده است و در این رابطه هیچ گونه نقص و مشکلی را شاهد نخواهید بود. گیم پلی بازی نیز بسیار سرگرم کننده و جذاب طراحی شده است تا ساعت های بسیار زیادی، بدون آن که خسته تان کند، شما را سرگرم کند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.