جدیدترین نسخه بازی Sleigh Champion Winter sports برای اندروید

بازی های ورزشی اندروید امکان انجام یک ورزش خاص که نمی توانید آن را انجام دهید بدون هزینه و در گوشی اندرویدی شما می دهند و شما می توانید تنها با نصب این بازی ها ورزش های مختلف را تجربه نمایید.

بازی Sleigh Champion Winter sports یک بازی ورزشی اندروید است که توسط استودیو Mediawork ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب شما را به المپیک های زمستانی برده و لذت انجام بازی های بازی های سورتمه ای را به شما می دهد. المپیک های زمستانی همانند تابستانی به صورت دوره ای برگذار شده و بازی هایی که در آن انجام می شود همگی بر اساس قرار گیری در محیط برفی و سرما می باشد. به کمک این بازی می توانید سه رشته ی مختلف از بازی های سورتمه ای المپیک ورزشی مانند Bobsleigh و luge و skeleton را تجربه کنید.

Sleigh Champion Winter sports دانلود بازی قهرمان سورتمه

ویژگی های بازی Sleigh Champion Winter sports

  • انجام بازی های المپیک زمستانی
  • تجربه ی سه رشته ی Bobsleigh و luge و skeleton
  • دارای 300 مرحله ی جذاب
  • گیم پلی هیجان انگیز و آسان
  • امکان بازی در دستگاه های واقعیت مجازی VR
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد در بازی Sleigh Champion Winter sports به المپیک زمستانی رفته و سه رشته از بازی های سورتمه ای را تجربه خواهید کرد. گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز است و حتی صدم از ثانیه می توانید در پیروزی و یا باخت شما تاثیر گذار باشد. این بازی سورتمه ای به عنوان فرمول یک روی یخ شناخته می شود چرا که علاوه بر سرعت بالا همان طور که گفته شد زمان نیز نقش به سزایی در پیروزی دارد.

بازی دارای 300 مرحله ی مختلف است که در 9 سبک مختلف برگذار می شوند. همچنین می توانید بازی را با استفاده از دستگاه های واقعیت مجازی VR تجربه کرده و گیم پلی بازی را به صورتی مهیج تر تجربه کرده و از آن لذت ببرید.