برنامه اسکنر هوشمند Smart Scan Pro: PDF Scanner

Smart Scan Pro: PDF Scanner نرم افزاری جهت اسکن اسناد و تصاویر مختلف با استفاده از دوربین گوشی همراه می باشد. این نرم افزار گوشی همراه را به یک اسکنر قدرتمند تبدیل خواهد کرد که با کمک آن می توانید از عکس ها و اسناد متفاوت عکس گرفته و آنها را برش دهید تا اسکن شوند.

ویژگی ها:

  • حذف اتوماتیم گوشه های اسناد با استفاده از ابزار کروپ
  • ابزار OCR جهت شناسایی متن های داخل تصویر
  • ساخت هایلایت بر روی تصاویر
  • نام گذاری اسناد و امکان جستوجو در میان آن
  • به اشتراک گذاری اسناد به عنوان PDF
  • تهیه نسخه پشتیبان از اسناد و ریستور کردن در هر زمانی

 

در گذشته برای انتقال دادن تصویر یا یک سند به کامپیوتر از اسکنر استفاده می شد که در کنار هزینه بالا، کیفیت چندانی نداشت. اما به واسطه افزایش قدرت دوربین گوشی های هوشمند، اسکنرها تا حدود بسیار زیادی جای خود را به گوشی های موبایل دادند تا گوشی های موبایل بتوانند باز هم جای یکی دیگر از وسایل جانبی را بگیرند. گوشی های موبایل با دوربین های قدرتمندی که دارند می توانند به عنوان اسکنری بسیار قدرتمند عمل کنند.

Smart Scan Pro: PDF Scanner برنامه ای برای اسکن کردن اسناد، اوراق و تصاویر مختلف می باشد که با آن می توانید از عکس یا سند مور نظرتان شات تهیه کرده و با برش دادن لبه های اضافی آن، به سادگی آن را به کامپیوتر منتقل کرده و یا از آن استفاده کنید. این نرم افزار قدرتمند با ابزارهایی که دارد میتواند شما را از هرگونه اسکنری بی نیاز نماید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام