Smart Words - Word Search, Word game

بازی Smart Words عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های کلمات است که توسط تیم توسعه WL Pixign Games طراحی و منتشر شده است. این اثر بازی ای است که به حافظه زیادی احتیاج ندارد ، بازی مناسب برای پیشرفت مغز و واژگان است. یک بازی با کلمه جدید و فوق العاده جالب را تجربه کنید و از بازی با کلمات لذت ببرید.

در بازی Smart Words طیف گسترده ای از بازی های کلمه ای را کشف کنید. تعداد بسیار زیادی از سطح موضوعی و کارهای متنوعی وجود دارد. کلمات را از حروف درست در یک خط درست کنید. بازی رایگان و به زبان انگلیسی و روسی در دسترس است. هدف این است که کلمات را در زمین بازی پیدا کنید. این یک مربی عالی برای توجه و توسعه حافظه بصری است.

در گیم پلی بازی Smart Words نامه هایی در زمین وجود دارد. با برجسته کردن حروف قرار داده شده در کنار ، کلمات را پیدا کنید تا کلمات کاملاً مربع را پر کنند. نه همه کلمات بلکه فقط کلمات پنهان برای پر کردن مناسب هستند. این بازی به فضای زیادی احتیاج ندارد و برای تلفن هایی که فضای کمی دارند ، راحت خواهد بود.

بازی Smart Words برای آن دسته از افرادی است که دوست دارند پازل های جدول کلمات متقاطع را حل کنند ، کلمات را جستجو کنند ، کلمات و حروف را بسازند یا فقط آنها را حدس بزنند. این بازی یک سرگرمی مفید و همچنین جالب است و شامل بازی های جالبی است که به فضای شما به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج ندارد. آنها ساعت های زیادی سرگرم کننده به شما ارائه می دهند. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.