جدیدترین نسخه بازی Smash Car Revolution برای اندروید

بازی های شبیه سازی اندروید می توانند برای شما یک موقعیت جذاب که در دنیای واقعی تجربه ی آن سخت است را شبیه سازی کرده و امکان تجربه ی ان کار را به شما دهند. یکی از این کار ها که هیجان بسیار بالایی نیز دارد تصادف ماشین ها است. تجربه ی این مورد در دنیای واقعی بسیار دردناک خواهد بود اما در گوشی هوشمند اندرویدی شما می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

بازی Smash Car Revolution یک بازی شبیه سازی اندروید است که توسط استودیو بازی سازی App2Craft ساخته و منتشر شده است. با نصب و اجرای این بازی جذاب می توانید لذت انجام تصادف های مختلف را با ماشین های خود تجربه کنید. بازی بسیار عالی ساخته شده است و به فیزیک واقعی تخریب ماشین در ان اهمیت زیادی داده شده و طبق اعلام سازنده یکی از طبیعی ترین بازی ها در این زمینه می باشد. می توانید ماشین های خود را شخصی سازی کرده و در حالت های مختلف به بازی بپردازید و از صحنه های جذاب تصادف ماشین ها و نابود شدن ان ها لذت برده و مراحل بازی را طی کنید.

Smash Car Revolution دانلود بازی تصادف ماشین

ویژگی های بازی Smash Car Revolution

  • انجام بازی در 4 حالت مختلف
  • امکان انتخاب ماشین های مختلف
  • امکان شخصی سازی ماشین ها
  • دارای حالت بازی انلاین و چند نفره
  • شبیه سازی واقعی فیزیک تخریب ماشین ها
  • امکان تقویت ماشین ها
  • دارای حالت زمان اهسته
  • نقشه های متنوع با موانع عالی
  • گرافیک بسیار عالی با افکت های واقع گرایانه
  • و ویژگی های دیگر

لذت تصادف واقعی با ماشین

همان طور که گفته شد بازی Smash Car Revolution یک بازی جذاب است که می تواند هیجان انجام تصادفات مرگ بار را در گوشی شما شبیه سازی کند. بازی 4 حالت مختلف دارد. حالت اول بازی انجام مراحل و ماموریت های ان می باشد که باید طبق دستور عمل کرده و اعمال مختلفی را برای اتمام ماموریت انجام دهید. حالت دوم حالت مبارزه است که در ان مقابل انبوهی از ماشین ها قرار خواهید گرفت و باید با به کار گیری سرعت عمل تمام ان ها را از دور خارج کرده و نابود سازید.

حالت سوم بازی حالت چالش ها است. در این حالت به صورت روزانه چالش های مختلفی برای شما تعیین می شود که برای جمع اوری امتیاز باید آن ها را انجام داده و با موفقیت به پایان برسانید. حالت آخر نیز از همه هیجان انگیز تر است و حالت بازی انلاین می باشد. در این حالت می توانید به صورت آنلاین و چند نفره با حریفانی از سراسر دنیا به رقابت پرداخته و آن ها را نابود کنید. که البته این حالت خودش دارای دو بخش مختلف است که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارد.

می توانید با مراجعه به فروشگاه ماشین بازی انبوهی از ماشین ها را مشاهده کرده و هر کدام را که می خواهید خریداری کنید. سپس می توانید به گاراژ خود امده و ماشین های خود را شخصی سازی کنید. امکان تقویت ماشین ها و ارتقای آن ها نیز وجود دارد. گرافیک بازی بسیار عالی بوده و از افکت های واقع گرایانه در ان استفاده شده است و لذت انجام بازی را چند برابر می کند.