Smashy Road: Wanted

بازی سرگرم کننده و مهیج Smashy Road: Wanted

دارای گرافیک پیکسلی نسل جدید مشابه بازی Crossy Road

محصول استودیوی Bearbit Studios B.V کشور هلند

نسخه معمولی + نسخه مود شده

شاید زمانی که بازی های لگویی و پیکسلی دوباره به دنیای صنعت بازی ها راه پیدا کردند، کسی فکرش را هم نمی کرد که این نگرش در ساخت بازی ها، آن هم در دنیایی که گرافیک در بین بازی ها بیشترین سهم از محبوبیت را در اختیار دارد، بتواند به این پیشرفت عظیم برسد. بازی های پیکسلی امروزی، اگرچه از لحاظ گرافیکی حرفی خاصی برای گفتن ندارند، اما ثابت کرده اند که محبوبیت بازی ها در گرافیک بالای آن ها نیست. بلکه سرگرم کننده بودن و ویژگی های دیگر این بازی ها از جمله گیم پلی و سبک آن ها مورد بحث می باشد. بازی ماشینی و تعقیب و گریزی Smashy Road: Wanted را می توان یکی از این نوع بازی های لگویی جالب و مورد توجه امروزی به شمار آورد. این بازی کاملاً از روی بازی محبوب Crossy Road الگو برداری شده است. با ما همراه باشید تا ویژگی های این بازی زیبا را کمی جزئی تر بررسی کنیم.

ویژگی ها :

  • گرافیک فانتزی و پیکسلی با رنگ آمیزی های خیره کننده
  • بیش از 90 وسیله نقلیه قابل آزاد شدن
  • سیستم صداگذاری بسیار عالی
  • وجود مکان های مختلف
  • وجود لوکیشن های مخفی در بازی
  • قابلیت تخریب پذیری بالای اجسام
  • وجود ماشین های مختلف با ویژگی های اختصاصی

Smashy-Road-Wanted

معرفی و بررسی بازی Smashy Road: Wanted

بازی جنجالی و زیبای Smashy Road: Wanted یکی از بهترین های بازی های پیکسلی در سبک اکشن و با موضوع اتوموبیل رانی می باشد که توسط استودیوی هلندی Bearbit Studios B.V ساخته و به صورت رایگان ارائه شده است. در بازی Smashy Road: Wanted شما یک راننده ی تحت تعقیب هستید! پلیس ها در تمام خیابان ها به دنبال شما هستند و در صورت مشاهده شما، ماشین شما را تا جایی که متوقف شود تعقیب خواهند کرد. در این بازی برای جرم شما رتبه بندی قرار داده شده است. اگر در مدت زمان مشخص به چنگ پلیس ها نیفتادید، درجه خلاف و جرم شما افزایش پیدا کرده و سطح نیروهای تعقیب کننده شما به ترتیب از پلیس (POLICE) به نیروهای ویژه (SWAT)، جیپ های ارتش (ARMY JEEPS) و تانک ها (TANKS) افزایش می یابد!

در این بازی می توانید به جاده های بیابانی، جاده های جنگلی و دشتزارها و یا خیابان های سطح شهر وارد شده و به گشت و گذار بپردازید. در Smashy Road: Wanted همچنین ده ها مکان مخفی و پنهانی وجود دارد که به گفته سازندگان، جوایز و آیتم های ویژه ای در این مکان ها قرار داده شده است. برای پیدا کردن این مکان ها، شما باید نقاط مختلف نقشه خود را جستجو کنید تا راه ورودی به این مکان ها را پیدا کنید.

بازی Smashy Road: Wanted دارای قابلیت پیکسلی و تخریب پذیری جذابی می باشد. شیوه رنگ آمیزی ماشین ها و ساختمان های بازی بسیار عالی و منحصر به فرد طراحی شده اند. در این بازی زیبا، هدف اصلی شما کسب رکورد بهتر می باشد. نیروهایی که مسئول دستگیری شما هستند به ترتیب قوی تر و با هوش تر می شوند و فرار کردن از دست آن ها سخت تر و سخت تر خواهد شد. با ثبت رکورد خود در بخش لیدبربوردشیپ بازی، می توانید امتیاز خود را به اشتراک گذاشته و با دوستان خود رقابت دهید.