جدیدترین نسخه برنامه SMS my Car and Me 

رانندگی یکی از کار هایی است که افراد روزانه ساعت ها ان را انجام می دهند. تمرکز حواس هنگام رانندگی یکی از مهمریت فاکتور ها می باشد که می تواند شما را از هرگونه حادثه دور نگه دارد. گوشی تلفن همراه و پیام هایی که در لحظه ارسال می شوند یکی از مهمترین عوامل ایجاد حواس پرتی حین رانندگی هستند.

برنامه SMS my Car and Me یک برنامه ی کاربردی برای مطلع شدن از پیام ها حین رانندگی است.این برنامه می تواند متن پیام هایی که حین رانندگی برای شما ارسال می گردند را برای شما بخواند تا بتوانید بدون حواس پرتی به رانندگی خود ادامه داده و از مضمون پیامی که دریافت کرده اید نیز با خبر شوید. برنامه هیچ نیازی به باز کردن ندارد و هنگامی که سوار ماشین خود می شوید و برنامه ی مسیر یاب را باز کرده یا با بلوتوث ره ضبط ماشین متصل می شود به صورت خودکار اغاز به کار کرده و از آن به بعد متن تمامی پیام های رسیده را برای شما می خواند. علاوه بر پیام های کوتاه به کمک این برنامه می توانید پیام های رسیده در شبکه های اجتماعی را نیز هنگام رانندگی بشنوید.

SMS my Car and Me دانلود برنامه خواندن پیام ها هنگام رانندگی

ویژگی های برنامه SMS my Car and Me

  • آغاز به کار خودکار حین رانندگی بعد از باز کردن برنامه مسیر یابی یا اتصال به ضبط ماشین
  • قابل استفاده برای تمامی زبان ها با استفاده از ابزار TTS
  • توانایی تشخصی 24 زبان مختلف
  • پشتیبانی از هدست های بلوتوثی
  • پشتیبانی از پیام های صوتی  WhatsApp
  • خواندن نام مخاطب تماس گیرنده
  • پاسخ خودکار به پیام ها
  • دارای ویدجت برای فعال کردن برنامه
  • بهینه سازی شده برای مصرف پایین باتری
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه SMS my Car and Me می توانید متن پیام هایی که برای شما ارسال می شود را در حین رانندگی بشنوید. برنامه به صورت خودکار ان ها را خوانده و با استفاده از ابزار TTS برای تمامی زبان ها قابل استفاده است. می توانید برنامه را در هدست های بلوتوثی استفاده کرده و صدا را در ان ها گوش کنید. پیام های صوتی واتس اپ نیز در برنامه پشتیبانی شده و قابلیت پخش ان ها وجود دارد.

هنگام زنگ خوردن گوشی شما نیز برنامه می تواند به شما کمک کرده و نام مخاطبی که با شما تماس گرفته را بشنوید. به صورت خودکار می توانید به پیام ها پاسخ دهید و برنامه می تواند بیش از 24 زبان مختلف را تشخیص دهد. یک ویدجت بسیار کارامد نیز برای صفحه نمایش تعبیه شده که به کمک ان می توانید با یک کلیک برنامه را فعال یا غیر فعال نمایید. برای مصرف پایین باتری نیز روی برنامه کار شده و بهینه سازی های فراوانی رو آن انجام شده است.

برنامه های دیگری که توسط SMS my Car and Me پشتیبانی می شود

– GO SMS
– Telegram
– Facebook Messenger
– PowerAmp
– Handcent SMS
– GoneMad Player
– Ninja SMS
– K-9 / Kaiten Email Client
– Threema
– WhatsApp*
– KakaoTalk
– Google Hangouts / GTalk
– Tasker
– Locale
– Chrome notifications