دانلود بازی Sniper Elite 4 برای PC

Sniper Elite 4 در نسخه معتبر STEAMPUNKS

نسخه کامل بازی در 51 گیگابایت
SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION-STEAMPUNKS

کرک نهایی و معتبر بازی
+ سرور آنلاین بازی اظافه شد
+ نسخه CorePack اظافه شد

Sniper Elite 4 بالاخره کرک و با سرور های آنلاین بازی انتشار یافت. اسنایپر 4 ادامه دهنده راه اسنایپر 3 می باشد که با آلمان و آیتم های جدید و منحصر به فرد خود توانایی جلب هر گیمری را دارا می باشد. بازی کامپیوتر Sniper Elite 4 دارای شخصیتی به نام Karl Fairburne می باشد که این فرد کاراکتر اصلی بازی را به عهده دارد. اکنون Karl Fairburne مو های خود را بلند کرده است و چهره زیبایی از خود ساخته است. زیرا قرار است بازی Sniper Elite 4 در مورد نبرد بین ایتالیا و فاشیسم ها باشد که شما قرار است به ایتالیایی ها کمک کنید تا بتوانند فاشیسم هایی که در این کشور هستند را نابود کنید و دوباره صلح و ارامش را به ایتالیا بازگردانید.

بازی اسنایپر 4 در کشوری قابل اجرا می باشد که به آن کشور زیبایی ها نیز گفته می شود و درگیر جنگ جهانی دوم می باشد. زمانی که تمام جهان در این گونه نبرد ها سهم کوچکی را نیز داشته و یا دارند. اکنون کشور زیبایی ها خود نقش اصلی این نبرد ها را دارد که به کمک افرادی مانند شما نیاز دارد تا بتواند جنگ را از کشور خود دور کند.

دانلود بازی Sniper Elite 4 بدون شک برای هر گیمری یک آرزو محسوب می شد که این سوال برای گیمر های واقعی همیشه وجود داشت که آیا Sniper Elite 4 کرک می شود یا باید 89.99 دلار برای خرید بازی بپردازیم. در ادامه بازی Sniper Elite 4 طی سال های گذشته هر دو سال یک نسخه از بازی اسنایپر انتشار می یافت که بعد از انتشار اسنایپر 3 نگاه های بسیاری به این بازی کشانده شد که آیا همین نسخه بسیار حرفه ای طراحی شده است و یا اینکه بازی اسنایپر 4 بهتر از نسخه 3 آن خواهد بود. باید بگوییم که اسنایپر 4 به طور ویژه ای بهینه سازی شده است زیرا سازندگان بازی برنامه ریزی بسیار دقیقی را برای طراحی بازی پیاده سازی کرده اند که در این دو سال هیچ نقصی در بازی و گیم پلی آن وجود نداشته باشد.

دانلود بازی کامپیوتر Sniper Elite 4 این بار در مورد داستانی به نام V2 را دارا می باشد که کشتن بهانه ای می باشد که سربازانی مانند شما از حس خونریزی خسته نشوند و در صورت بیکاری دست به کار های ناخوش آیندی نزنند. این در واقع متنی بود که برخی از گیمر ها در نسخه سوم به این بازی داده بودند ولی در این سری داستان کاملا متفاوت می باشد. شما در بازی Sniper Elite 4 هیچ کاری با افراد بی گناه نداشته و ندارید و تنها افرادی که در حال کشتن مردم کشور شما می باشند را مورد هدف قرار خواهید داد و برای انتقام گیری که در این بازی طعم شیرینی دارد آموزش دیده اید. بدون شک بازی Sniper Elite 4 برای کامپیوتر یکی از بهترین بازی های سال خواهد بود.

 

نقد و بررسی بازی کامپیوتر Sniper Elite 4 :

شاید بخش هایی که به بازی اسنایپر 4 جذابیت خاصی بخشیده است لذت بردن از کشتن می باشد. در اکثر صحنه های بازی شما می توانید دشمنان خود را با روش های مختلفی از بین ببرید که نابودی آن ها صرفا لذت بخش نیست بلکه روش های نابودی انان است که لذت خاصی را به بازی می دهد. شما اگر هدف مورد نظرتان پای طرف باشد در صورت شلیک بدون شک 4 اتفاق خواهد افتاد. یعنی احتمال دارد که بعد از شلیک شما یکی از این 4 اتفاق بیوفتد که بستگی به فاصله و هدف شما نیز دارد.

در بخش اول ممکن است به تفنگی که هدف شما در پای خود پنهان کرده است برخورد کند و در اثر برخورد تفنگ پنهان شده شلیک شود و هدف بمیرد. بخش دوم امکان دارد که با یک صحنه دیدنی رو به رو شوید و آن هم زخمی شدن طرف باشد که بعد از شلیک به زمین خواهد افتاد و تسلیم شما.

بخش سوم در صورت اسیب دیدن برای انتقام گیری از شما تفنگ خود را بر می دارد و شروع به شلیک به سمت شما می کند. و در بخش اخر اگر تازه کار باشید شلیک خطا می رد و با شلیک اولین تیر دشمن شما سایر نیرو های خودشان را خبر می کند و دیگر اوضاع سخت خواهد شد. پیشنهاد می شود جای لذت بردن از این بخش ها مستقیم به سر هدف شلیک کنیدو  نابودی آن را کاملا به صد برساند.

در بازی Sniper Elite 4 برای کامپیوتر به جزئیات بازی به اندازه گیم پلی و طراحی بازی دقت شده است و یک از اصلی ترین تغییراتی که در بازی شاهد هستیم همین بخش ها می باشد. شما می توانید از شکستن استخوان ها , انفجار ها , نبرد های تن به تن , استفاده از سلاح های سرد تغییراتی را مشاهده کنید که در سایر نسخه های بازی ندیده اید. به طور مثال در صورت شکستن استخوان طرف می توانید شاهد دیدن خون در اطراف خود به صورت کاملا دیدنی باشید. جزئیات مربوط به دید X-Ray به صورت کاملا جذاب بهینه سازی شده است که بدون شک این ویژگی برای گیمر های اسنایپر مانند خبر خوبی می باشد. زوم کردن روی هدف و بخش های مورد نظر او می تواند حس و حال بهتری را به گیمر وارد کند و او را در یک محیط شبیه سازی شده قرار دهد.

منبع : سافت پی سی

 

 

سیستم مورد نیاز :

  • OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  • Processor: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

سیستم پیشنهادی :

  • OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  • Processor: Intel CPU Core i7-3770 or AMD equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

 

 

در بازی Sniper Elite 4 گرافیک را می توان یکی از عناصر محبوبیت بازی دانست. محبوبیت بازی قبل از انتشار رسمی بازی بدون شک قابل حدس نمی باشد. اما سازندگان بازی با ارایه تریلر های دیدنی سبب شدند تا گرافیک دیدنی و جذاب بازی به دست گیمر ها برسد و باز هم آنان را شگفت زده کنند. گرافیکی که به صورت HD طراحی شده باشد قطعا ارزش بازی را خواهد داشت. شاید بازی های زیادی باشند که دارای گرافیک HD باشند ولی باید بدانید که اسنایپر 4 با تمام آن ها متفاوت می باشد.

گرافیکی معمولی از نظر شما در ابتدای مراحل بازی به نظر می رسد. اما بعد از اولین انفجار و یا شکستن استخوان دشمنان می توانید سطح بالای گرافیک بازی را درک کنید و در هر لحظه از بازی منتظر بخش های جدید و دیدنی باشید. همچنین یکی دیگر از بخش های بازی که می تواند سرو صدای زیادی داشته باشد سرو صدای بازی می باشد 😉 . صدا گذاری بازی به نحوی طراحی شده است که می تواند نظر شما را به کل نسبت به صدا های قبلی بازی عوض کند و یک بخش صدایی جدید را به شما ارایه دهد.

بسته های الحاقی جدید در اسنایپر 4 :

Sniper Elite 4 – Cold Warfare Winter Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Urban Assault Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 2: Infiltration
Sniper Elite 4 – Allied Forces Rifle Pack
Sniper Elite 4 – Night Fighter Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 1: Inception
Sniper Elite 4 – Silent Warfare Weapons Pack
Sniper Elite 4 – Covert Heroes Character Pack
Sniper Elite 4 – Target F hrer
Sniper Elite 4 – Camouflage Rifles Skin Pack
Sniper Elite 4 – Season Pass