بازی بسیار هیجان انگیز Sniper Ops Kill Terror Shooter

گرافیک عالی و جزئیات بالای طراحی مدل ها، شخصیت ها و …

گیم پلی چالش برانگیز در سبک بازی های تیراندازی

محصول شرکت Modern Alchemists Apps کشور اتریش

بازی اکشن و در سبک تیر اندازی اول شخص Sniper Ops Kill Terror Shooter یکی از بازی هایی است که به یمن وجود ویژگی های حرفه ای و واقعی که دارد، به یک بازی محبوب و رقیبی سرسخت برای بازی های مشابه تبدیل شده است. سازندگان این بازی برای وصف آن از جمله Ultra Realistic 3D Sniper Game به معنی بازی تک تیر اندازی سه بعدی فوق طبیعی استفاده کرده اند. بازی Sniper Ops Kill Terror Shooter قبل از اینکه جزو دسته بازی های اکشن و تیراندازی باشد، یک بازی شبیه ساز تکامل یافته و حرفه ای است. شما برای تیر اندازی در این بازی با چالش های بسیار سخت و مختلفی رو به رو خواهید بود. به طور مثال لرزش دست و خطا رفتن تیر در این بازی جزو اتفاقاتی است که همیشه با آن رو به رو خواهید شد. پس اگر شما یک تک تیر انداز حرفه ای هستید و می خواهید مهارت تک تیر اندازی خود را محک بزنید به شما پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید و بازی Sniper Ops Kill Terror Shooter را به هیچ عنوان از دست ندهید.

Sniper-Ops
ویژگی ها :

  • دارای گرافیک طبیعی و سه بعدی
  • صداگذاری عالی اسلحه
  • انیمیشن‎های زیبا
  • وجود لرزش دست برای هر چه طبیعی تر شدن بازی
  • قابلیت تمرکز بر روی سر
  • طراحی شده با تکنیک‎های مدرن تیر اندازی
  • دارای گیم پلی اعتیاد آور
  • دارای بیش از 200 مرحله


معرفی و بررسی بازی Sniper Ops Kill Terror Shooter

بازی مهیج و اکشن Sniper Ops Kill Terror Shooter یک بازی از دسته بازی های تیر اندازی فردی می باشد. شما در این بازی در نقش یک تک تیر انداز زبده و حرفه ای باید دشمنان و اهدافی که از پیش تعیین شده اند را نابود کنید. مسلم است که با گذشت هر مرحله هوش دشمنان شما هم بیشتر خواهد شد. در بازی مهیج و زیبای Sniper Ops Kill Terror Shooter شما باید از چشمانی تیز و دستانی تند برخوردار باشید زیرا این بازی نیاز به تمرکز و دید خوب و با دقت بالا دارد.

کار شما سخت و نفس گیر خواهد بود. کاری که شما باید انجام دهید به قتل رساندن اهدافی است که به صورت محافظت شده در مکان های مختلف تردد می کنند. بازی Sniper Ops Kill Terror Shooter ساخته ی کمپانی بازی سازی نه چندان مشهور Modern Alchemists Apps می باشد. گرافیک بازی Sniper Ops Kill Terror Shooter از جزئیات گرافیکی عالی برخوردار می باشد. نورپردازی های حرفه ای و دقت در طراحی های عناصر مختلف این بازی را به یک بازی حرفه ای در این لحاظ تبدیل کرده اند.

بخش گیم پلی بازی که نقطه قوت اصلی این بازی می باشد نیز به خاطر روان بودن و سبک جذاب و صد البته واقع گرایانه بودنش تحسین برانگیز است. هدف گیری و زوم کردن در این بازی کاری نه چندان آسان بوده و طبق اصول واقع گرایانه ساخته شده است. شما در حین تیراندازی می بایست نه تنها سوژه را به درستی هدف گیری کنید، بلکه به وزش باد و تکان ها و لرزش های دست نیز دقت بالایی داشته باشید تا شلیک شما بی نقص باشد.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام