بازی تک تیراندازی به همراه جیسون استتهام SNIPER X FEAT JASON STATHAM

نسخه معمولی + نسخه مود شده

عرضه شده توسط استودیوی بازی سازی GLU

در بازی SNIPER X FEAT JASON STATHAM شما به عنوان یک تیرانداز کارآموز به همراه جیسون استتهام (بازیگر مطرح و محبوب هالیوودی) باید بتوانید مراحل مختلف بازی را پشت سر گذاشته و ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را انجام دهید. در این بازی شما در کنار جیسون استتهام به رقابت خواهید پرداخت و شاید توصیه هایی مفید از سوی وی برای انجام ماموریت هایی خواهید بود که برایتان در نظر گرفته شده است. این بازی اندروید توسط استودیوی بازیسازی Glu عرضه شده است.

SNIPER-X-FEAT.-JASON-STATHAM

ویژگی ها:

  • یادگیری تیراندازی در بازی توسط صدای واقعی جیسون استتهام
  • انجام صدها ماموریت مختلف و سه بعدی با دستاوردهای متفاوت
  • امکان ارتقاء دادن و آپگرید کردن تک تیرانداز برای تبدیل آن به ماشین مرگ سفارشی
  • نابود کردن سربازان، افسران، ماشین ها و وسله ها و … با تیراندازی
  • انجام بازی در حالت اول شخص مفرد
  • دارای دوربین برای زوم کردن بر روی هدف ها و شلیک کردن

بازی های سبک تک تیراندازی سالهاست که در میان کاربران از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. شاید دلیل این امر نیز دقت خاصی است که در هنگام انجام این بازی ها باید کاربر صرف کند. اگر شما نیز از علاقه مندان بازی های پر تنش تک تیراندازی هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی اکشن و جذاب SNIPER X FEAT JASON STATHAM را از دست ندهید. در این بازی اندروید شما به همراه جیسون استتهام باید بتوانید ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید.

در این بازی هدف هایی برای شما مشخص شده است که باید بتوانید آنها را نابود کنید. این هدف ها شامل افراد مختلف نظامی و حتی ماشین و وسایل جنگی آنها می باشد. شما در جایی قرار دارید که توسط نیروهای دشمن دیده نشوید. همین نکته نیز می تواند به عنوان رمز موفقیت شما به حساب بیاید اما توجه داشته باشید که نباید با تیراندازی اشتباه جای خودتان را لو بدهید، چرا که نیروهای نظامی مقابل شما نیز دارای اسلحه بوده و با کوچکترین اشتباه شما به سمتتان تیراندازی خواهند کرد تا نابودتان کنند.

ماموریت های شما در این بازی در مکان هایی متفاوت انجام خواهد شد؛ از جنگل های پر شاخه و درخت گرفته تا بیابان هایی که به جز هدف های مورد نظر چیزی در آن دیده نمی شود. در این بازی شاهد اسلحه های مخصوص تک تیراندازی خواهید بود. شما می توانید از این اسلحه ها برای شلیک به سمت هدف هایتان استفاده کنید. امکان ارتقاء دادن اسلحه ها در طول بازی وجود دارد. البته توجه داشته باشید که میزان مهمات شما برای اسلحه ها محدود است و باید بتوانید با مهماتی که دارید ماموریت خود را در هر مرحله به صورت کامل پیش ببرید. همچنین امکان خرید آیتم های مختلف برای کاراکتر اصلی بازی وجود دارد تا بتوانید با ابزارهای قدرتمندتری به جنگیدن بپردازید.

SNIPER X FEAT JASON STATHAM همانند دیگر بازی های تک تیراندازی دارای حجم بسیار زیادی نیست و از این روز اکثر کاربران به سادگی می توانند آن را دانلود کنند. گیم پلی بسیار اعتیادآور و گرافیک خیره کننده از جمله چاشنی هایی هستند که به این بازی اضافه شده اند. از طرفی دیگر استفاده از شخصیت جیسون استتهام در این بازی، باعث جذب شدن علاقه مندان این بازیگر هالیوودی، به بازی خواهد شد. اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن و به ویژه تک تیراندازی هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام