Snowboard Party: World Tour Pro

بازی محبوب Snowboard Party 2

قسمت دوم از سری بازی های Snowboard Party
با گرافیک عالی و جزئیات بالا
گیم پلی حرفه ای و سرگرم کننده

نسخه معمولی + نسخه مود شده

وقتی صحبت از بازی های مربوط به ورزش اسنوبورد می شود، احتمالاً نام Snowboard Party از دیگر عناوین این سبک از بازی ها بیشتر به چشم می خورد. سری بازی های Snowboard و Skateboard شرکت Ratrod Studio کشور کانادا، از جمله محبوب ترین بازی های ورزشی برای سیستم عامل های اندروید و iOS هستند. سال 2014 قسمت اول از سری بازی های Snowboard Party عرضه شد که موفقیت چشم گیر آن، باعث شد تا سازندگان این بازی به فکر عرضه قسمت دوم آن نیز باشند. در این مطلب به معرفی و بررسی بازی Snowboard Party 2 می پردازیم.

Snowboard-Party-2

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و استفاده از جزئیات بالا
  • طراحی های کاملاً سه بعدی شخصیت ها و محیط اطراف
  • وجود بیش از 20 مکان مختلف برای مسابقات
  • وجود بیش از 150 مرحله متفاوت
  • توانایی انجام حرکات دیدنی ورزش اسنوبورد
  • قابلیت شخصی سازی بازیکن ها
  • وجود بیش از 80 نوع طرح بندی برای شخصیت سازی
  • دارای بخش ها و مسابقات مختلف مثل Time-Attack , Free Style , Big Air , Half Pipe
  • دارای بخش آنلاین (Multiplayer)
  • قابلیت پشتیبانی از گیم کنترلرها

معرفی و بررسی بازی Snowboard Party 2

بازی زیبا و محبوب Snowboard Party 2 پس از موفقیت قسمت اول تولید و با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی به معرض فروش قرار داده شد. این بازی با همان ویژگی های همیشگی اما این بار با عناصر بیشتر، گرافیک بهینه تر و گیم پلی بهتر عرضه شده است. این سری از بازی ها به خاطر ویژگی های حرفه ایشان محبوب شده اند. یکی از این ویژگی ها درصد هیجان بالا می باشد که به گفته سازندگان می تواند آدرنالین شما را بیش از پیش ترشح کند!

از دیگر ویژگی های این بازی می توان به گرافیک بسیار عالی آن اشاره کرد. بخش گرافیکی بازی Snowboard Party 2 که نسبت به قسمت قبلی بهبودهای زیادی نیز داشته است، به خوبی بهینه شده تا قابل اجرا بر روی اکثر دستگاه های اندرویدی باشد. طراحی ها کاملاً سه بعدی بوده و جزئیات گرافیکی به خوبی منعکس شده اند. همچنین، در بخش گرافیکی شاهد نورپردازی های عالی، افکت های تصویری ویژه و حتی دقت بالا به وضعیت آب و هوا هستیم. Snowboard Party 2 در دستگاه های میان رده و ضعیف تر بهینه شده و قابلیت اجرای روان را دارد. اما در دستگاه های قدرتمند که از رزولوشن تصویری بالا پشتیبانی می کنند، به صورت High Definition قابل اجرا می باشد.

بررسی محتوای گیم پلی بازی Snowboard Party 2

در بخش گیم پلی بازی که نقطه قوت اصلی آن می باشد، شما می توانید در بیش از 20 منطقه مختلف به رقابت با دیگر ورزشکاران بپردازید. Ratrod Studio برای اینکه شما را به اندازه کافی سرگرم و ترغیب کند، چندین نوع بازی از جمله Time-Attack , Free Style, Half Pipe , Big Air و … قرار داده است که در هر کدام باید به نکته خاصی دقت کنید. در بخش Free Style می توانید به صورت تمرینی بازی کنید تا با سبک و سیاق آن آشنا شوید.

بازی Snowboard Party 2 همچنین دارای بخش آنلاین می باشد. در این بازی همچنین قادر هستید تا اسنوبوردرهای مختلف را انتخاب کرده و آن ها را به دلخواه شخصی سازی کنید. بیش از 80 نوع لباس و چند ده مدل اسنوبورد برای انتخاب وجود دارند. در بازی Snowboard Party 2 بیش از 50 نوع حرکت نمایشی وجود دارد که یاد گرفتن آن ها کار ساده ای نیست. با یادگیری این حرکات نمایشی، می توانید امتیاز بیشتری در مراحل اصلی کسب کنید و با این امتیازها به پول بیشتری برای خرید یا ارتقاء دست یابید. بازی Snowboard Party 2 دارای کنترلرهای مجازی آسان و کاربردی می باشد. شما همچنین می توانید از گیم پد های رایج اندرویدی هم برای این بازی استفاده کنید.