بازی کامیون سواری Snuggle Truck

بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب و اعتیادآور

اگر به یا داشته باشید، سال ها پیش بازی تحت عنوان Snuggle Truck برای سیستم عامل ویندوز عرضه شد که دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب بود. سبک این بازی ریسینگ بود و موفق شد محبوبیت نسبتا بالایی نیز به دست بیاورد و این در حالی بود که این بازی حجم چندانی نیز نداشت. این بار شاهد عرضه همین بازی از سایت گوگل پلی بودیم، بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی که بدون شک شما را به خودش معتاد خواهد کرد.

Snuggle-Truck

 

ویژگی ها:

  • دارا بودن مراحل مختلف به همراه گیم پلی و محیطی بسیار جذاب و اعتیادآور
  • دسترسی به آیتم ها و ویژگی های جدید در هر مرحله جدیدی از بازی که باز می شود
  • گرافیک بسیار بالا و طراحی شده به صورت بسیار عالی و بدون نقص
  • دارای مراحلی بسیار جذاب و فان و قابلیت به اشتراک گذاری دستاوردها با دیگران
  • دارا بودن راکت برای افزایش سرعت ماشین و قابل استفاده در سربالایی ها
  • سیستم امتیاز و مدال دهی منحصر به فرد

 

Snuggle Truck یک بازی با طراحی و گیم پلی منحصر به فرد و بسیار سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که تا پیش از این نسخه ویندوز این بازی نیز عرضه شده بود. در این بازی اندروید شما وظیفه هدایت یک کامیون را دارید که انسان قاچاق می کند :D در Snuggle Truck انسان های مختلف در کامیون شما هستند که باید بتوانید آنها را صحیح و سالم به خط پایان برسانید. امکان رساندن کامیون حتی با یک مسافر نیز به خط پایان وجود دارد، اما در این صورت امتیاز کمتری به دست خواهید آورد و نمی توانید تمام ستاره ها را دریافت کنید. در صورتی که در هر جایی از مسیر تمام مسافرهایتان به بیرون پرتاب شده باشند، بازی تمام خواهد شد و باید دوباره از ابتدا آن را اغاز کنید.

بازی Snuggle Truck به صورت مرحله ای طراحی شده است و همین مراحل نیز خود در دسته بندی هایی با سطوح مختلف قرار گرفته اند که از آسان، متوسط تا سخت ادامه دارند. شما باید تلاش کنید تا با به دست آوردن امتیازات کافی، اجازه وارد شدن به سطح های بالاتر را به دست بیاورید. مراحل ابتدایی بازی بسیار ساده طراحی شده اند تا بتوانید با آن ارتباط برقرار کرده و با بازی آشنا شوید. هر مرحله که بالاتر بیایید، شاهد دشوارتر شدن بازی خواهید شد. در مسیری که شما باید کامیون را عبور دهید، موانع بسیار زیادی وجود دارد که همین موانع کار شما را سخت کرده اند. به خصوص مسیرهای سراشیبی و سربالایی که در بسیاری از مراحل بازی شما را به چالش خواهند کشید. در این سراشیبی ها و سرازیری ها، باید کنترل بسیار زیادی بر روی مسافرهای پشت کامیون داشته باشید و مراقب باشید که از کامیون به بیرون پرت نشوند.  از طرفی موانع دشوار تری مانند سنگ های درشت و ریز، تنه های چوب و … نیز در مسیر شما وجود دارند که عبور کردن با سرعت از روی آنها می تواند مشکلات زیادی برایتان به وجود بیاورد. از طرفی جعبه های TNT نیز در بازی وجود دارند که برخورد با آنها می تواند خطرات بسیار زیادی داشته باشد، چرا که به مسافتی بسیار طولانی شما را به سمت بالا پرتاب خواهد کرد. البته همین جعبه های TNT نیز در برخی مواقع می توانند مفید باشند و به واسطه انها از سراشیبی های تند به سادگی بالا بروید. هرچه تعداد مسافر بیشتری را بتوانید به خط پایان برسانید، امتیاز بیشتری به دست خواهید آورد و زودتر سطح های بالاتر برایتان قابل انتخاب خواهد بود. تا جایی که امتیاز داشته باشید، شما می توانید مراحل دشوار را Skip کرده و آنها را در زمانی دیگر انجام دهید. اما توجه داشته باشید که انجام چنین کاری توصیه نمی شود، چرا که شاهد دیر باز شدن سطح های دیگر خواهید بود.

بازی Snuggle Truck در حالی که حجم چندانی هم ندارد، اما بسیار عالی و اعتیادآور طراحی شده است. شما باید در چندین مکان مختلف به کامیون سواری بپردازید و مراحلی را که چینش آنها به صورت کلی با یکدیگر متفاوت است را پشت سر بگذارید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی نیز میباشد. معماری بسیار دقیق بر پایه فیزیک یکی از اصلی ترین ویژگی های این بازی می باشد که دقت بسیار زیاد طراحان بازی را به رخ می کشد!