نسخه مود شده و فول آنلاک

توجه : نیازمند به اندروید 4.1 به بالا … 

احتمالا با خواندن عنوان مطلب کمی تعجب کردید و یا حتی به فکر فرو رفتید که مسابقات فوتبالی اتومبیل رانی چه معنایی می تواند داشته باشد؟! ابتدا باید بگوییم که کاملا درست خوانده و بازی ای که در این پست از سایت Apktops به معرفی آن می پردازیم دقیقا مربوط به همین عنوان است. Soccer Rally 2  نام بازی اندرویدی بسیار زیباست که در  بازی Soccer Rally 2 شما در زمین فوتبال با دیگر رقبا به رقابت می پردازید اما قسمت جالب و متفاوت بازی اینجاست که در این زمین به جای بازیکن ها و هدایت آن ها توسط شما ، شما باید اتومبیل ها را کنترل و به جای بازیکن برای ضربه زدن به توپ و مبارزه با رقبای خود استفاده کنید .

Soccer Rally 2 1.08

بازی دارای  قابلیت انتخاب 16 تیم مختلف و گیم پلی و گرافیک بسیار عالیست که البته ترکیب فوتبال و اتومبیل رانی در این بازی باعث شده این بازی طرفداران بسیاری را به دست آورده و فوق العاده مهیج شود . برای دانلود آخرین نسخه از این بازی به همراه دیتا و مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا و محل کپی مناسب آن به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید .

Soccer Rally 2 1.05

لیست تغییرات در ادامه مطلب 

راهنمای نصب : پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای آن را هم توسط پسورد www.apktops.ir از حالت فشرده خارج کنید حال پوشه com.iceflame.SoccerRally2 را در مسیر Android/obb کپی نمایید .

تغییرات : 

Take on the World Championship mode, select from 50 international teams.
Also use all 50 teams in Head to Head Multiplayer!
We added 4 new super cars, these cars are seriously quick.
New – 4 S-Spec Super Cars
New – 5 New Tournaments
New – Earn Free decals and other bonuses everyday
Fixed – Its now impossible to accidentally boost after scoring a goal
Improved – Touch Controls (Also did you know we have two options available, change your controls in the pause menu)