Software Data Cable

برنامه انتقال فایل به دیوایس به صورت وایرلس Software Data Cable

انتقال از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
به همراه آموزش کار با برنامه

بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

نسخه Ad Free فول آنلاک و بدون تبلیغات

شاید برخی مواقع برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید از کامپیوتر یا لپ تاپ خود فایل هایی به گوشی تان انتقال دهید اما به کابل گوشی دسترسی نداشته اید یا این که سرعت بسیار پایین انتقال فایل ها باعث خسته شدن شما شده باشد. اگر چنین است پیشنهاد می کنیم برنامه Software Data Cable را از دست ندهید.

Software-Data-Cable

ویژگی ها:

  • ارسال فایل های مختلف به گوشی و تبلت از طریق وایرلس
  • بدون نیاز به اینترنت و مصرف ترافیک
  • دارای سرعت بسیار بالا تا 300 مگابایت بر ثانیه
  • پشتیبانی از انواع فایل های مختلف برای ارسال
  • امکان همگام سازی به صورت خودکار
  • دارای کارکرد بسیار ساده و آسان

 برنامه ای Software Data Cable جهت انتقال فایل از کامپیوتر و لپ تاپ به گوشی و تبلت یا بالعکس می باشد. این نرم افزار از طریق وایرلس کار می کند و به همین دلیل انتقال فایل ها را با سرعت بسیار بالا و چشم گیری انجام می دهد. با کمک این نرم افزار می توانید هرگونه فایلی را به سادگی و با سرعت باورنکردنی انتقال دهید. کافی است برنامه Software Data Cable را بر روی گوشی همراهتان نصب کنید و هر دو دیوایس را به یک شبکه مشترک متصل کنید تا بتوانید با سرعت بسیار بالا و به سادگی فایل های مختلف را در هرکدام از آنها انتقال دهید. این نرم افزار هیچ ارتباطی به اینترنت ندارد و هیچ گونه مصرفی از اینترنت شما نخواهد داشت!

روش های استفاده از Software Data Cable:

روش اول: نرم افزار فعلی را بر روی گوشی خود نصب کنید و سپس آن را اجرا کنید. گزینه Start Service را بزنید تا یک آدرس IP به شما داده شود. اگر از ویندوزهای 7 و 8 استفاده می کنید My Computer را باز کنید و در صفحه باز شده در قسمتی خالی راست کلیک کنید و گزینه add a network location را انتخاب کنید و آدرس آی پی که بیشتر اشاره کردیم را عینا در این قسمت وارد کنید. سپس در My Computer شما یک درایو ایجاد خواهد شد که محتویات گوشی شما در آن است!

روش دوم: شما باید گوشی و کامپیوتر خود را به یک مودم وایرلس متصل کنید. برنامه فعلی را در گوشی خود نصب کرده و گزینه Start Service را انتخاب کنید. آدرس ip که به شما داده می شود را در مرورگرتان وارد کنید. توجه داشته باشید که شما در این شرایط نباید از فیلترشکن استفاده کنید.