پخش موسیقی مناسب در مکان های مختلف با Songza

دانلود شده بیش از 5 میلیون بار در وب سایت پلی استور

نسخه Ad-Free

گوش دادن به موسیقی در زمان های مناسب می تواند موجب آرامش خاطر و همچنین آرام شدن فکر و اعصاب شود. البته این موضوع تنها زمانی صدق خواهد کرد که شما در هر مکان یا زمان به موسیقی مناسب گوش دهید. گوش دادن به موسیقی هایی غیر مرتبط نه تنها موجب آرامش خاطر نخواهد شد، بلکه سبب به هم ریختن اعصاب شما نیز می شود.

Songza

ویژگی ها:

  • عرضه شده به صورت کاملا رایگان
  • نداشتن هیچ گونه تبلیغ آزار دهنده در محیط برنامه
  • بدون محدودیت در پخش کردن فایل های صوتی
  • یافتن بهترین فایل صوتی برای تک تک لحظات مختلف در هر دقیقه
  • دسته بندی موزیک ها بر اساس نوع فعالیت، سبک، دهه، رفتار و …
  • دسته بندی موزیک ها به صورت حرفه ای توسط کارشناسان
  • قابلت ذخیره کردن موزیک های دلخواه در گوشی
  • به اشتراک گذاری موزیک ها با دوستان در فیس بوک، توئیتر و یا ایمیل
  • پشتیبانی از تبلت

اگر از علاقه مندان به گوش دادن به موسیقی باشید، بدون شک می دانید که در هر مکان و هر زمانی، باید آهنگ خاصی گوش داد. برای مثال هنگامی که در باشگاه و در حال ورزش کردن هستید نیاز به موزیک هایی تند و هیجان انگیز خواهید داشت. اما هنگامی که در اعصابتان به هم ریخته است و اگر بخواهید آهنگ گوش دهید، باید به آهنگ هایی آرام و آرامش بخش گوش دهید. شاید انجام چنین کاری به صورت دستی توسط خودتان نه تنها دشوار، بلکه بسیار وقت گیر باشد. چرا که شما باید تک تک آهنگ ها را گوش داده و آنها را به صورت جداگانه در پوشه هایی قرار دهید.

اما قصد معرفی برنامه Songza را داریم. برنامه ای که قادر است این عملیات را به صورت خودکار برایتان انجام دهد. کافی است این نرم افزار را نصب کرده و سپس موقعیت، مود یا رفتار خود را به برنامه بگویید تا برایتان مجموعه ای بسیار کامل از آهنگ های مناسب با همان موقعیت شما را لیست کند و بتواند به آنها گوش دهید. این نرم افزار این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا دیگر در هر مکانی یا زمانی به آهنگ هایی مناسب با همان موقعیت گوش دهید و دنبال آهنگ مناسب در بین لیست های پخش خود نباشید. بدون شک Songza قادر است در زمان شما بسیار صرفه جویی کند تا زمان خود را صرف پیدا کردن آهنگ در بین هزاران فایل صوتی خود نکنید.

تمام فایل های صوتی که در Songza قرار گرفته است در دسته بندی های مختلف قرار دارد. این دسته بندی ها و همچنین انتخاب اهنگ ها برای قرار گرفتن در انها، توسط کارشناس های موسیقی انجام شده است. این برنامه آهنگ هایی مناسب برای تک تک لحظات شما را در بر خواهد داشت.

اگر از آهنگی در این نرم افزار خوشتان امد، می توانید ان را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید. همچنین این قابلیت برایتان فراهم شده است تا بتوانید فایل های صوتی را در شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر، فیسوک یا از طریق ایمیل، با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نکته: توجه داشته باشید که این نرم افزار ممکن است با تمام گوشی های اندروید سازگاری نداشته باشد!