بازی ورزشی شکار ماهی Spearfishing 3D

نسخه معمولی + نسخه مود شده

کسب امتیاز 4.5 در گوگل پلی

هنگامی که اسم بازی ماهیگیری به گوشمان می رسد، به یاد قلابی می افتیم که با استفاده از آن ماهی ها را می گیریم! اما بازی Spearfishing 3D چیزی متفاوت از این موضوع است و شما را به چالشی جدید دعوت خواهد کرد که به طور حتم مجذوبش خواهید شد.

Spearfishing-3D

ویژگی ها:

  • دارا بودن گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • قابلیت شکار کردن انواع ماهی ها و آبزی با استفاده از نیزه
  • تلاش برای افزاشی اکسیژن
  • به دست آوردن پول بیشتر و خرید آیتم های بهتر و ابزارهای جدید
  • ارتقاء دادن تجهیزات خود برای رساندن آنها به قدرت بالا

 

Spearfishing 3D نام بازی جذاب و اعتیادآور برای گوشی های اندرویدی می باشد که در ان شما در نقش یک شکارچی به صید ماهی های مختلف خواهید پرداخت. برای شکار کردن ماهی یک اسلحه نیزه انداز در اختیار خواهید داشت که می توانید به وسیله آن به سمت ماهی مختلف شلیک کرده و آنها را بزنید.

وسایل لازم برای غواصی در این بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای مثال شما می توانید از ماسک اکسیژن برای این که بتوانید مدت زمان بیشتری را در زیر آب دوام بیاورید، استفاده کنید. قابلیت استفاده از کفش های غواصی، عینک و … نیز وجود دارد. بازی Spearfishing 3D دارای فروشگاه نیز می باشد که می توانید در آن اقدام به خرید اقلام مختلف بنمایید. در این فروشگاه ابزارهای مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید بازی را راحت تر پیش ببرید. برای خرید هریک از وسایلی که در فروشگاه وجود دارد به پول نیاز خواهید داشت که می توانید این پول را از طریق شکار ماهی و آبزیان به دست بیاورید. همچنین قابلیت ارتقاء دادن وسایلی که خودتان دارید را نیز خواهید داشت.

Spearfishing 3D دارای گرافیکی بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد. این بازی در قعر دریاها انجام می شود و همین موضوع، باعث ایجاد بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده شده است که توصیه می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.