برنامه تبدیل گفتار و مترجم سخنگوی Speech to Text Translator TTS

Speech to Text Translator یک برنامه سرگرم کننده و کاربرپسند برای تشخیص گفتار می باشد. این برنامه می توانید به عنوان یک مترجم سریع و فوری مورد استفاده قرار گیرد که شما امکان ثبت کردن متن های مختلف را از طریق گفتار به شما خواهد داد. شما می توانید این متون را به کلیپ بورد اضافه کرده و به آن گوش دهید. امکان ارسال و به اشتراک گذاری این متون از طریق ایمیل، اس ام اس، شبکه های اجتماعی یا برنامه های مسنجر نظیر WhatsApp, Viber, Skype و … نیز وجود دارد.

Speech-to-Text-Translator

ویژگی های نسخه Paid:

  • قابلیت تبدیل صحبت به متن و بالعکس
  • قابل استفاده برای ترجمه متون مختلف
  • ذخیره کردن متن در حافظه کلیپ بورد و خواندن صوتی آن
  • به اشتراک گذاری فایل ها از طریق مختلف

 

WhatsApp, Viber, Skype قابلیت جستوجوی این متون در صفحات وب را به کاربران می دهد. تمام این امکانات در یک برنامه تبدیل گفتار به نوشتار و تبدیل نوشتار به گفتار، گنجانده شده است. توسط این برنامه امکان یادگیری صحبت کردن به زبان های مختلف را خواهید داشت و می توانید از آن به عنوان یک برنامه آموزشی نیز استفاده کنید.

این برنامه جهت پخش صوت نیاز به برنامه Google Voice دارد.

زبان های پشتیبانی شده توسط این برنامه:

English, French, Spanish, Italian, Arabic, Bulgarian, Catalan, Danish, Greek, Estonian, Persian, Chadian, Finnish, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Japanese, Haitian, Korean, Lithuanian, Latvian, malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Danish, Russian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Chinese