Speedway Masters 2

بازی هیجان انگیز Speedway Masters 2

در سبک مسابقات پیست اتومبیل رانی

با گرافیک بسیار عالی به نسبت حجم

به همراه گیم پلی جذاب و واقع گرایانه

به همراه فایل دیتا + ویدئوی گیم پلی بازی

Speedway Masters 2 دومین عنوان از سری بازی های Speedway Masters می باشد که توسط استودیوی برزیلی Dynamic Games Entretenimento Ltda تهیه و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. این بازی در سبک مسابقات پیست اتومبیل رانی می باشد که ویژگی های منحصر به فرد آن، این بازی را به یکی از بازی های محبوب این استودیو مبدل کرده است.

Speedway-Masters-2

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و بسیار حرفه ای به نسبت حجم
  • گیم پلی چالش برانگیز و واقع گرایانه
  • سبک مسابقات پیست اتومبیل رانی
  • کلاس بندی های مختلف مسابقات در 4 دسته مختلف
  • وجود ده ها نوع خودروی مختلف مثل خودروهای اسپرت، خودروهای فرمول یک، خودروهای قدیمی و …
  • وجود بخش های مختلف بازی از جمله Quick Race و Championship

بازی Speedway Masters 2

Speedway Masters 2 دومین قسمت از سری بازی های Speedway Masters می باشد که پس از موفقیت نسبی قسمت اول ساخته شد. این بازی ها توسط یک استودیوی نو پای برزیلی به نام Dynamic Games Entertainmento Ltda ساخته شده اند. این استودیو پیش از این نیز آثاری مشابه در زمینه بازی های مسابقه ای و اتومبیل رانی عرضه کرده بود. در بازی Speedway Masters 2 عناصر اصلی قسمت اول همچنان نیز وجود دارند، اما در این نسخه قابلیت های بیشتری اضافه شده است. از جمله تغییرات بزرگ Speedway Masters 2 نسبت به قسمت پیشین، بهینه شدن بخش گرافیک بازی می باشد.

نقطه قوت بازی Speedway Masters 2 گرافیک بسیار جذاب آن می باشد. این بازی اگرچه حجم زیادی ندارد، اما بر خلاف بسیاری از بازی های مشابه، گرافیک بهتر و جزئیات بیشتری را به نمایش می گذارد. همچنین، گیم پلی روان و در عین حال چالش برانگیز این بازی، Speedway Masters 2 را به از جمله بازی های چالش برانگیز تبدیل کرده است.

مدل سازی ها تماماً سه بعدی بوده و نورپردازی ها و سایه پردازی ها بسیار حرفه ای انجام شده اند. گیم پلی بازی نیز داینامیک و حرفه ای طراحی شده است. قوانین فیزیکی و واقع گرائی در حرکت خودروها و دیگر بخش های آن، این بازی را بیش از پیش حرفه ای نشان می دهد. در بازی Speedway Masters 2 شما پا به مسابقات قهرمانی پیست های اتومبیل رانی می گذارید و در چندین رقابت با رقبای حرفه ای رو به رو می شوید. وجود 4 نوع دسته بندی مختلف بازی ها در کلاس بندی های مختلف و همچنین وجود دو بخش اصلی بازی یعنی Quick Race و Championship گستردگی بخش های مختلف این بازی را نشان می دهند.

شما می توانید با کسب امتیاز و پول بیشتر، خودروهای بهتری تهیه کنید. این خودروها نیز در دسته های مختلفی از جمله ماشین های اسپرت و مسابقه ای، ماشین های فرمول یک، ماشین های قدیمی و ماشین های سنگین وزن قرار می گیرند.