تلفیق دو عکس در یک تصویر با Split Camera HD

امکان تهیه عکس هایی جذاب و دیدنی

عرضه شده توسط Wombatica Classics

این روزها کاربران به دنبال زیباسازی تصاویر خود هستند تا آنها را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و … به اشتراک بگذارند. معمولا اکثر کاربران به فکر ایجاد تصاویری مختلف هستند تا بتوانند به این ترتیب توجه دیگران را جلب کنند. اگر شما هم از این دسته کاربران هستید، پیشنهاد می کنیم برنامه Split Camera HD را از دست ندهید.

Split-Camera-HD

ویژگی ها:

  • ادغام دو تصویر در یک تصویر
  • بدون ایجاد خط بین تصاویر
  • وجود افکت های مختلف برای اعمال
  • به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 

با استفاده از برنامه Split Camera HD می توانید دو تصویرتان را که در مکان های نسبتا مشابهی گرفته شده اند را کنار هم قرار دهید. شما می توانید خط بین این دو تصویر را با کمک این برنامه حذف کنید تا افراد دیگر تصور کنند که این دو تصویر از اول در کنار هم قرار دارند. شما می توانید با ژست های مختلفی این کار را انجام داده و تصاویری بسیار جذاب و دیدنی ایجاد کنید. قابلیت اضافه کردن افکت های مختلف نیز وجود دارد و می توانید از میان افکت های متعددی که در این برنامه وجود دارد، افکت های دلخواه را بر روی تصاویر اعمال کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام