فیلم برداری مخفیانه با Spy Video Recorder

شاید گاهی اوقات برای شما نیز پیش امده باشد که نیاز داشته باشید به صورت مخفیانه فیلم برداری کنید. اما همانطور که می دانید اگر بخواهید این کار را با گوش انجام دهید، تمام کسانی که در اطرافتان قرار دارند، متوجه این موضوع خواهند شد. با استفاده از Spy Video Recorder امکان چنین کاری وجود دارد و شما می توانید به صورت مخفیانه به فیلم برداری بپردازید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بدون این که کسی متوجه شود، بتوانید با استفاده از گوشی همراه خود، فیلم برداری کنید.

Spy-Video-Recorder-PRO

 

Spy Video Recorder به شما این امکان را می دهد تا هنگامی که در حال استفاده از برنامه ای هستید یا گوشی شما در حالت قفل است، بتوانید در بکگراند گوشی همراه خود، به فیلم برداری بپردازید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از دوربین جلو و عقب به فیلم برداری بپردازید.

ویژگی ها:

  • قابلیت فیلم برداری کردن در بکگراند صفحه و استفاده از برنامه ای دیگر در همان زمان
  • استفاده از دوربین جلو و عقب به دلخواه کاربر
  • قابلیت ضبط کردن تماس های ورودی در هنگامی که در حال فیلم برداری کردن هستید
  • استفاده از برنامه های دیگری که در گوشی نصب است، در هنگام فیلم برداری
  • این نرم افزار هنگامی که در حال ضبط فیلم هستید یا هنگامی که در حال متوقف کردنش هستید، هیچ صدایی پخش نمی کند (البته این موضوع بسته به قانون کشوری که در آن زندگی می کنید، متفاوت است!)
  • قابلیت انتخاب کردن پوشه ای که می خواهید فایل های شما در آن ذخیره شوند
  • این برنامه یک پوشه با نام “folder” ایجاد خواهد کرد که به شما این امکان را می دهد تا هر زمان که خواستار فیلم برداری کردن شدید، تنها با نگه داشتن این پوشه آن را شروع کنید و یا هر زمان که خواستید این عملیات را قطع کنید، با فشردن همین پوشه، این کار را انجام دهید. با این حالت، تنها شما می دانید که در حال ضبط کردن هستید. البته لازم به ذکر است که یک اطلاعیه کوچک در قسمت سمت بالایی گوشی، به شما نشان داده خواهد شد. شما می توانید این آیکون را حذف کنید. یا اگر در آینده دوباره به آن نیازمند بودید، می توانید به سادگی ان را ایجاد کنید.
  • پوشه مقصد که فایل ها را در ان قرار داده اید را از مسیر menu > open folder باز کنید و به مشاهده فیلم های ضبط شده بپردازید