ویرایش تصاویر اینستاگرام با SquareDroid — Full Size Photo#

نسخه Unlocked برنامه

SquareDroid — Full Size Photo به کاربران اجازه می دهد تا بدون تصاویر را با اندازه اصلی و بدون این که CROP شوند در شبکه اجتماعی ایسنتاگرام به اشتراک بگذارند.

SquareDroid

ویژگی ها:

  • قابلیت بارگذاری تصاویر از گالری، گوگل درایو، دارپ باکس و اغلب برنامه های دیگر
  • قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر از برنامه های مختلف به صورت مستقیم در SquareDroid
  • گزینه های متفاوت برای بکگراند شامل : solid color, gradient و blur
  • مدیریت رنگ بندی تصاویر با قابلیت تعریف رنگ های منحصر به فرد و یا ساخت رنگ های دلخواه
  • قابلیت ذخیره کردن تصاویر با فرمت های PNG یا JPG
  • بدون هیچ گونه تبلیغات در نسخه خریداری شده (نسخه آماده شده در بهترین های اندروید)
  • انتخاب رنگ دلخواه از میان رنگ های بسیار زیبا
  • به اشتراک گذاری تصاویر طراحی شده در SquareDroid به صورت مستقیم در ایسنتاگرام

 

شبکه اجتماعی ایسنتاگرام امروزه به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است و کاربران بسیار زیادی از این شبکه برای به اشتراک گذاری تصاویر خود استفاده میکنند. محبوبیت این شبکه به حدی رسیده است که بازیگران، و حتی بازیگران سینمای ایران نیز در این شبکه اجتماعی برای خود اکانت ایجاد کرده اند تا با طرفداران خود همیشه در ارتباط باشند. برنامه های متعددی برای سیستم عامل اندروید تاکنون عرضه شده اند که از انها همانند یک پلاگین برای اینستاگرام می توان استفاده کرد. این بار در سایت برترین های اندروید نیز یکی دیگر از همین نرم افزارها را برایتان اماده کرده ایم.

با استفاده از برنامه SquareDroid — Full Size Photo می توانید بدون این که تصاویر را Crop کنید انها را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک بگذارید. همچنین این نرم افزار قابلیت عدم افت کیفیت تصاویر را نیز فراهم خواهد کرد. SquareDroid — Full Size Photo تصویر شما را آنالیز کرده و بهترین رنگ بندی را برای تنظیم کردن رنگ آن، انتخاب خواهد کرد. این کار باعث هرچه طبیعی تر جلوه دادن تصاویر خواهد شد. البته این ویژگی قابلیت خاموش شدن نیز دارد و اگر شما نمی خواهید که به صورت خودکار رنگ بندی تصاویر شما تنظیم شود، می توانید آن را خاموش کنید. در این نرم افزار تمام ابزارها از جمله solid color, gradient and blur backgrounds قابل استفاده خواهند بود.

بعد از این که کار ویرایش تصاویر در برنامه SquareDroid — Full Size Photo تمام شد شما این امکان را خواهید داشت تا به صورت مستقیم تصاویر را در اینستاگرام و یا در دیگر شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر، فیس بوک و … به اشتراک بگذارید. همچنین قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر از طریق ایمیل نیز فراهم شده است.