Star Chef™ : Cooking & Restaurant Game

بازی سرگرم کننده Star Chef

سبک مهیج و چالش برانگیز مدیریت زمان

محصول استودیوی هندی 99Games

اگرچه سبک بازی های تفننی یا Casual به بازی هایی تلقی می شود که صرفاً برای گذراندن وقت تولید می شوند اما در میان این بازی ها می توان نمونه هایی بسیار جذاب و سرگرم کننده پیدا کرد. طبق نتایج و آمار بازی های عرضه شده، در مجموع بازی های سبک تفننی از چالش بسیار بیشتری نسبت به دیگر سبک ها برخوردار هستند. سبک محبوب مدیریتی از جمله سبک های پر مخاطب در این دسته قرار دارد. بازی های مدیریتی اگرچه حال و هوای تفننی دارند اما فوق العاده چالش برانگیز هستند. در 80 الی 90 درصد موارد، بازی های در این سبک (مدیریتی) به بازی های مدیریت رستوران یا کافه و … مربوط می شوند. بازی ستاره آشپزی یا Star Chef نیز یکی از همین بازی هاست که شما را در نقش مدیر یک رستوران به چالشی به یاد ماندنی می کشاند.

ویژگی ها:

  • ایفای نقش به عنوان مدیر یک رستوران بزرگ
  • مأموریت ها و مدیریت های گسترده در بخش های مختلف
  • قابلیت پخت و پز انواع غذاهای سفارشی
  • قابلیت مدیریت و گسترش محصولات در مزرعه داری
  • توانایی شخصی سازی بخش های مختلف رستوران مثل میز و صندلی ها، تزئینات مختلف و …
  • قابلیت استفاده از مواد غذایی گوناگون
  • قابلیت استفاده از ابزارهای آشپزی مختلف در آشپزخانه

معرفی و بررسی بازی Star Chef

بازی زیبا و سرگرم کننده و البته بسیار چالش برانگیز Star Chef یک بازی مدیریتی در سبک Casual یا تفننی می باشد که توسط استودیوی هندی 99Games ساخته و به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. این بازی که ظاهری فریبنده و فانتزی دارد، نه تنها ساده و بچگانه نیست، بلکه بسیار حرفه ای و چالش برانگیز می باشد. اگرچه این سبک از بازی ها بیشتر مورد پسند دختران است تا پسران، اما با این حال نمی توان سطح حرفه ای بازی را مبتدی دانست.

در این گونه از بازی ها شما باید درست مثل بازی های استراتژیک، حواس خود را به چندین مورد بدهید و مسئولیت های مختلف را به طور یکسان بررسی کنید. در Star Chef شما یک رستوران بزرگ و محبوب دارید که مشتری های فراوانی لحظه به لحظه به آنجا می آیند. وظیفه شما رسیدگی به سفارشات مشتریان در اسرع وقت می باشد. برای این کار باید از موارد غذایی که در اختیار دارید با توجه به سفارشات، غذاهای مشتریان را طبخ کنید و در اسرع وقت به آن ها ارائه کنید. این فقط بخش جلوی صحنه در بازی Star Chef است. در پشت صحنه، شما وظیفه مدیریت مزرعه ی خودتان برای کاشت و برداشت محصولات تازه غذایی دارید. باید به خوبی به این مزرعه رسیدگی کرده و محصولات را به موقع برداشت کنید.

بخش دیگر بازی، بخش رقابتی آن با دیگر رستوران ها می باشد. فقط پخت غذا شما را محبوب نمی کند. رسیدگی به محیط رستوران هم به همان اندازه مهم می باشد. در Star Chef شما می توانید بخش های مختلف رستوران خود مثل میزها و صندلی ها را مدیریت کرده و با استفاده از ابزارهای مختلف رستوران خود را تزئین کنید. از دیگر وظایف شما، استخدام و مدیریت کارکنان و آشپزها و خدمتکارها می باشد. بعد از کسب امتیازها، شما کم کم محبوب شده و فرصت گسترش رستوران را پیدا می کنید. شما باید با انجام این کارها و مدیریت دقیق رستوران خود، به یک ستاره آشپزی (Star Chef) تبدیل شوید.