بازی هیجان انگیز و اکشن Star Horizon اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

فروش با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

دارای گرافیکی خیره کننده

Star Horizon بازی در سبک بازی های اکشن میباشد که در ان شاهد جنگی تمام عیار در بین کشتی های  فضایی خواهید بود. شما نیز به عنوان هدایت کننده یکی از همین کشتی ها، در بازی فعالیت خواهید داشت و باید بتوانید با شکست دادن نیروهای دشمن، بازی را پیش ببرید.

Star-Horizon

ویژگی ها:

  • قابلیت کنترل کردن بازی از طریق صفحه نمایش گوشی.اجرای سریع و بدون دردسر
  • نجات دادن دوستان و یا پاسخ به درخواست ها در بازی.دنبال کردن خط داستان بازی و انتخاب ها
  • قابلیت آپگرید کردن کشتی فضایی و اسلحه ها در طول بازی برای نابود کردن دشمنان
  • کشف طیف وسیع و تعداد زیادی سفینه و فضاپیمای مختلف
  • استفاده از مهارت ها، جهت بازی کردن دستاوردها
  • پشتیبانی از کنترل کننده بازی ها

 

داستان بازی Star Horizon در مورد کهکشان های فضایی می باشد. کهکشان هایی که مورد مدیریت گروه های مختلفی قرار دارند. اما به دلیل اشتباهی که در این مورد پیش می آید، بسیاری از کهکشان ها با مشکل مواجه می شوند و معرض نابودی قرار گرفته اند. حال شما وظیفه دارید که این مشکل را حل کرده و تمام کهکشان را نجات دهید.

در این بازی شما وظیفه کنترل سفینه فضایی را به عهده خواهید داشت و باید بتوانید با سفینه های دیگر وارد جنگ شوید. شما می توانید در طول بازی سفینه خود را ارتقاء داده و قدرت آن را افزایش دهید. در بازی موقعیت هایی برایتان ایجاد خواهد شد که در آن باید بتوانید دوست هایتان را نجات دهید. در فضایی که در حال پرواز در آن هستید، دشمنان مختلفی وجود دارد که باید با نیروها و مهارت های خودتان بتوانید شکستان دهید. همچنین سلاح های متفاوتی نیز برای دفاع و حمله در اختیار شما قرار دارد که امکان ارتقاء دادن سلاح ها را نیز خواهید داشت.

بازی Star Horizon دارای گرافیکی خیره کننده و بسیار عالی می باشد. کنترلگر بازی نیز بسیار روان و عالی طراحی شده است و شما می توانید از طریق گوشی خود ( + قابلیت پشتیبانی از کنترل کننده ها) بازی را به صورت کامل تحت کنترل داشته باشید.