بازی اکشن ستاره شوالیه Star Knight

گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

Star Knight بازی سرگرم کننده و جالب برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی LeftRight عرضه شده است. بازی که در مدت کوتاه عرضه خود توانست نظر مثبت کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند و این قضیه را می توان از امتیاز 4.5 کسب شده توسط این بازی در سایت پلی استور به خوبی فهمید.

Star-Knight

ویژگی ها:

  • تکمیل کردن مراحل بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • کامل کردن مراحل بازی جهت استفاده از نیروهای منحصر به فرد
  • وجود دشمن های مختلف و قدرتمند در بازی
  • وجود رئیس های قدرتمند در هر مرحله از بازی
  • قابلیت ارتقاء دادن کاراکتر خود
  • خریداری کردن اسلحه های قدرتمند با استفاده از سکه ها
  • امکان افزایش قدرت و مهارت ها در بازی با جمع آوری امتیازات
  • یافتن آیتم های مخفی شده و جواهرات مختلف
  • امکان انجام بازی در حالت های مختلف

Star Knight بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. این بازی، یک بازی مرحله ای است که در آن شما نقش یک شوالیه را ایفا خواهید کرد که می توانید کاراکتر خود را از میان چندین شخصیت مختلف انتخاب کنید. در این بازی شما باید وارد جنگ با نیروهای تاریکی شوید و تلاش کنید تا بتوانید به تنهایی تمام آنها را شکست دهید.

در بازی Star Knight شاهد مراحل مختلفی خواهید بود که به صورت ماموریت، برای شما تدارک دیده شده است و باید بتوانید تمام آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید. در این بازی اندروید می توانید قهرمان خود را انتخاب کرده و از همان برای پیش بردن بازی استفاده کنید. امکان ارتقاء دادن قدرت های هیرو خود، با استفاده از سکه هایی که در طول بازی جمع آوری می کنید نیز وجود دارد. هرکدام از قهرمان هایی که انتخاب کنید، دارای اسلحه ای می باشند که می توانید با جمع آوری امتیازات بیشتر، اسلحه ها را نیز ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بازی را انجام دهید. در این بازی همچنین دشمن های مختلفی نیز وجود دارند که هرکدام از آنها دارای قدرت های مختلفی می باشند. شما باید تلاش کنید تا بتوانید تمام دشمنها را از پا در بیاورید. همچنین در پایان هر مرحله، یک رئیس به عنوان دشمن اصلی برایتان در نظر گرفته می شود که باید بتوانید آن را نیز نابود کرده تا جواز عبور به مرحله بعدی را به دست بیاورید.

در حالی که بازی Star Knight حجم چندانی ندارد، اما از گیم پلی بسیار عالی بهره می برد و با وجود همین حجم نه چندان زیاد، اما می تواند ساعتهای بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی دارای گرافیکی خیره کننده و بسیار عالی نیز می باشد که طراحی جزئیات در آن به خوبی هرچه تمام انجام شده است. صداگذاری حرفه ای و پیشرفته بازی نیز از جمله مواردی است که باعث افزایش هیجان این بازی جذاب می شود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.