Star Wars™: Commander

بازی استراتژیکی فرمانده و جنگ ستارگان Star Wars™: Commander

با اجرای انلاین و تست شده

Star Wars™: Commander نام نسخه جدید از سری بازی های جنگ ستارگان با گیم پلی درگیر کننده و فوق العاده است که توسط استودیوی بازی سازی موفق Disney برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. همانطور که میدانید این عنواتن درمارکت اندروید بسیار شناخته شده بوده و یکی از بهترین و حرفه ای ترین بازی ها در سبک استراتژیک به شمار میرود. در این بازی جذاب، جنگ بین کهکشان ها شروع و شدت گرفته است است. وفاداران شما به شما خیانت کرده اند و اکنون نوبت شماست که امپراطوری را انتخاب کرده و یا به شورشیان ملحق شوید.

ویژگی ها:

  • قابلیت انتخاب موضوع و کاراکتر های بازی در دو قطب شروشیان یا امپراطوری
  • امکان دفاع از پایگاه خود با سپرهای دفع کننده، برجک های تیربار، توپخانه سنگین و…
  • امکان استقرار خودروها، واحدهای جنگی و ارتش های قدرتمند در کهکشان
  • امکان تشکیل اتحادهای قدرتمند با دیگر بازیکنان در سراسر دنیا
  • امکان سفر به سیاره های مختلف و انجام ماموریت های ویژه
  • امکان ارتقای نیروهای ضربت خود و استحکامات ان ها
  • دارای گرافیک بالا و گیم پلی درگیر کننده و اعتیاد اور

Star Wars™: Commander یک بازی استراتژی پر از حادثه و نبرد ساخته شده بر اساس فیلم جنگ ستارگان است که در آن باید در جنگ هایی که در سیاره های دور دست اتفاق میفتد، شرکت نموده و نیروهای خود را تا پیروزی نهایی رهبری کنید.

در این بازی باید پایگاه خود را ساخته و یگان های مختلفی را برای نبرد های سرنوشت ساز ایجاد کنید. برخی از ویژگی های شاخص این بازی شامل امکان دفاع از پایگاه خود با سپرهای دفع کننده، برجک های تیربار، توپخانه سنگین و بسیاری از سلاح های دفاعی دیگر، امکان استقرار خودروها، واحدهای جنگی و ارتش های قدرتمند در جای جای کهکشان برای مقابله با دشمنان و دیگر بازیکنان، امکان تشکیل اتحادهای قدرتمند با دیگر بازیکنان، امکان سفر به سیاره های مختلف و انجام ماموریت های ویژه، امکان ارتقای نیروهای ضربت خود و استحکامات ان ها میباشد.

مشخصه اصلی شورشیان نبرد برای دستیابی به ازادی و عدالت است، در حالی که نیروهای امپراطوری به دنبال به دست گرفتن کنترل کهکشان هستند. شما با کدام یک از ان ها متحد می شوید. همه این قابلیت ها در کنار گرافیک اچ دی با طراحی فوق العاده بی شک همه ان چیزی است که یک گیمر حرفه ای از بازی استراتژیکی خود میخواهد.

توجه: این بازی به اتصال به اینترنت نیاز دارد.