نرم افزار کاربردی ویرایش عکس و حذف قسمت سفید پشت عکس StickIt! – Photo Sticker Maker

StickIt! – Photo Sticker Maker نام یک نرم افزار کاربردی و خلاقانه برای اسمارت فون های اندرویدی است که شما با استفاده از ان می توانید پس زمینه ی تصاویر انتخابی خود را در سریع ترین، ساده ترین و نو اورانه ترین راه ممکن از عکس هاس خود جدا کرده و ان را بردارید. همچنین میتوان افکت ها و جلوه های مختلف و جذابی را به قسمت های برش زده اعمال کنید، یا ان را با پس زمینه دیگر ادغام کرده و برای استفاده در اینده در مموری یا حافظه داخلی دستگاه خود ذخیره کنید.

StickIt! – Photo Sticker Maker

ویژگی ها:

  • امکان برش اسان و هوشمند در برنامه
  • دارا بودن افکت ها و جلوه های تصویری جذاب
  • وجود ابزار های ویژه برای واقع گرایی بیشتر تصاویر
  • شناخته شدن قطعات اننخابی  به وسیله ابزار جادویی
  • داری ابزار لایه برداری حرفه ای
  • امکان ادغام تصاویر با پس زمینه های دیگر

 

در برنامه StickIt! – Photo Sticker Maker به سادگی چند خط روی تصاویر بنویسید و سپس قطعات به صورت جادویی شناخته می شوند. در نهایت، قطعات با الگوریتم پالایش لبه پردازش می شوند و به عنوان برش عکس های با کیفیت ضد زنگ تولید می شوند. به تصاویر برش خورده خود افکت یا اثر سکته مغزی یا همان سایه را اعمال کنید این امر تصویر شما رابه  تصویر بسیار واقع گرایانه ای تبدیل خواهد کرد. در این برنامه شما فقط می توانید پس زمینه را تغییر دهید یا برش ها را با رنگ یا الگو پر کنید. همچنین، برخی از متن ها را تایپ کنید یا چیزی روی تصویر مورد نظر بکشید، انها به عنوان برچسبی دیگر ایجاد می شوند و در حافظه دستگاه شما ذخیره میشوند. اگر شما از ابزار لایه برداری حرفه ای یا برش قیچی استفاده می کنید، برچسب ها واقعی تر به نظر میرسند. با استفاده از این برنامه برش ها را ساده و هوشمند انجام دهید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام