بازی اکشن تیغه های طوفان Stormblades

کاری از استودیوی بازیسازی Kiloo

نسخه معمولی + نسخه مود شده

برای کسانی که بازی های اندروید را دنبال می کنند، استودیوی بازیسازی Kiloo یک نام بسیار آشنا می باشد. اما اگر شما با Kiloo آشنایی ندارید، باید بگوییم که این استودیوی بازیسازی سازنده بازی های معروفی نظیر Smash Champs و SubwaySurf می باشد که بازی موج سواران مترو، در حال حاضر یکی از محبوب ترین و زیباترین بازی های اندروید می باشد. این توضیحات را دادیم تا بازی جدید با نام Stormblades را که توسط همین استودیوی بازیسازی طراحی و ساخته شده است را معرفی کنیم.

Stormblades

ویژگی ها:

  • نمایش حرکات اکشن و سریع ضربات شمشیر
  • ارتقاء دادن قدرت شمشیر و قوی تر کردن آن
  • مبارزه با انواع دشمن های مختلف و بی رحم و کشتن آنها
  • قابلیت انجام مبارزه در مکان های مختلف برای به دست آوردن افتخار
  • دارا بودن گرافیک اچ دی بسیار خیره کننده و زیبا

داستان بازی Stormblades ، در زمان های بسیار گذشته رخ میدهد. در این زمان ها جوان ها، هرکدام به دنبال آن هستند تا قدرت خود را به همه نشان دهند. آنها این کار را با جنگاوری های مختلف انجام می دهند و به دنبال آن هستند. شما نیز در نقش یکی از همین پسرهای جوان وارد ماجراجویی شده اید که باید بتواید با موفقیت از آن خارج شوید. شما باید به مبارزه بپردازید و بتوانید با نابود کردن دشمنان راه را برای جلو بردن بازی هموار کنید. در بازی Stormblades برای کشتن دشمنان باید از شمشیر استفاده کنید. شما می توانید در طول بازی شمشیرتان را ارتقاء دهید و آن را قوی تر کنید. برای این کار باید امتیازات لازم را به دست بیاورید تا بتوانید شمشیر و سلاح تان را آپگرید کنید.

در این بازی دشمنان شگفت انگیز و عجیبی نیز خواهید داشت. برای مثال در پایان هر Level باید بتوانید با غولی که در همان مرحله قرار دارد، به مبارزه پرداخته و آن را نابود کنید. کشتن بعضی از غول ها کار دشواری است و برای انجام آن باید تلاش بیشتری بکنید. برای کشتن این غول ها لازم دارید که حتما شمشیر خودتان را ارتقاء داده باشید. مبارزاتی که در Stormblades انجام خواهید داد، مبارزاتی بسیار واقع گرایانه و جذاب می باشد. شما با استفاده از حرکات سریع شمشیر باید بتوانید دشمن ها را از پا در بیاورید. این حرکات شما، با انیمیشن هایی بسیار جذابی نمایش داده خواهند شد و قابل مشاهده هستند.

بازی در مکان های متفاوتی انجام می شود. همین موضوع سبب هرچه زیباتر شدن و افزایش هیجان بازی شده است. گرافیک و محیط کنسول گونه این بازی، یکی دیگر از عواملی است که هیجان بازی را پیش از پیش افزایش داده است. Stormblades دارای گرافیک اچ دی بسیار زیبا و خیره کننده ای می باشد، به ویژه گرافیک محیطی بازی بسیار عالی کار شده و شاهد یک محیط بسیار دلنشین و خیره کننده می باشید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.