Stunt Car Challenge 3

جدیدترین نسخه بازی Stunt Car Challenge 3

شاهکاری دیگر از کمپانی Hyperkani

یکی دیگر از سری بازی های Stunt Car Challenge

به همراه نسخه مود شده

در بازی جدید Stunt Car Challenge 3 شما با ماشین های مختلفی که برای شما فراهم شده است به شیرین کاری های مختلف خواهید پرداخت. این بازی بسیار جذاب را استودیوی بازی سازی Hyperkani برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 500 هزار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. وجود مکان های مختلف و موانع منحصر به فرد برای ماشین سواری و شیرین کاری توانسته این بازی را در هم سبک های خود به یکی از بهترین ها تبدیل کند.

 

ویژگی ها:

  • امکان کنترل آسان ماشین
  • وجود موانع متفاوت و چالش برانگیز
  • وجود مکان های مختلف برای مسابقه
  • امکان افزایش قدرت ماشین ها
  • وجود ماشین های مختلف برای مسابقه
  • گرافیک کارتونی و جذاب
  • گیم پلی اعتیادآور

معرفی و بررسی بازی Stunt Car Challenge 3:

در بازی جدید Stunt Car Challenge 3  ماشین های مختلفی شبیه سازی شده است که می توان گل سر سبد آنها را ماشین هایی با قدرت بالای آمریکایی دانست. ماشین ها قابلیت ارتقاء داشته و شما می توانید با امتیازاتی که به دست می آورید برای آنها وسیله خریده و آنها را تقویت کنید. موانع و مسابقات بسیاری برای شما تعریف شده است که می توانید آنها را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و امتیازات بالا را از آن خود کنید. طراحان سعی کرده اند تا این بازی را به صورت محیط سه بعدی و واقعی طراحی و منتشر کنند که به این هدفشان رسیده اند.
برخی مراحل بازی می تواند برای شما دردسر ساز شود مثلاً در یکی از مراحل شما باید با قطار درحال حرکت مسابقه داده و از آن جلو بزنید و یا در تعقیب و گریز با پلیس قرار گرفته و او را نابود کنید و یا این که شما باید در برخی مراحل سه ستاره کامل را به دست آورید. موسیقی متن این بازی بسیار جذاب بوده و می تواند هیجان شما را چندین برابر کند. هر مرحله در محیطی منحصر به فرد اجرا خواهد شد و هر محیط دارای موانع و چالش های مختص خود است. این بازی با لول ها و مراحل بسیاری خود می تواند شما را برای مدت ها سرگرم کند.
کنترلر های بازی بسیار عالی طراحی شده اند و به شما اجازه می دهند تا به سادگی ماشین خود را کنترل کنید. این بازی دارای حجم کمی است اما گرافیک بسیار خوبی دارد. اگر از طرفداران بازی های ماشینی و مسابقه ای هستید این بازی را از دست ندهید.